Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismertek vallásos szexmániás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek vallásos szexmániás csajokat?

Figyelt kérdés

Akik akár valamely vallás prominens képviselői, akár térítenek is, első sorban ülnek az istentiszteleteken, mégis erkölcsileg nagyon negatív szinten állnak.

Mindenkivel összevekszenek, csalják a párjuk, férjük stb.

Volt már szerencsém ilyen csajhoz, csak érdekel ez mennyire elterjedt.


2019. aug. 3. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
A mélyen vallásos emberek nagyrésze pont ilyen. Erkölcsileg 0 és erre éreznek kompenzálási vágyat a vallásuk gyakorlásával (vagy épp fedhetetlennek próbálják eladni magukat). Egyébként ez nem újkeletű dolog, évezredes hagyomány.
2019. aug. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Nekem egyszer kiverte a farkam egy ilyen lány, mondván, hogy ő kiűzi belőlem a démont. Hát nem kellett sokat könyörögnie érte én benne voltam, nem nagyon izgatott a beteg fedősztori. :D De ő végig teljesen komolyan vette ezt a szerepét, mondogatta is, hogy ez nem egy szexuális dolog, ez most egy rituálé és kiűzi a gonoszt, mert a szexuális vágy maga a sátán mondta. Aztán amikor teleraktam a tenyerét, elkezdett vele játszi és mutogatta nekem, hogy nézd ez maga a gonosz, nézd a démonod, mennyi gonoszság! Na ez már picit para volt, főleg, hogy lejöttem az élvezet megrészegítő hatása alól.
2019. aug. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2. 😂😂😂😂😂
2019. aug. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!