Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok a szőrös mellkas és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok a szőrös mellkas és felsőtest nyerő nálatok? Vagy inkább taszít benneteket?

Figyelt kérdés

2019. aug. 1. 14:55
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

[link]


mondjuk egy ennyire szőrös?

2019. aug. 1. 14:56
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Marikának tetszik, Gizikének meg nem. Erre varrjál gombot!
2019. aug. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Meg szep h nyero
2019. aug. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
Teljesen közömbös
2019. aug. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mondjuk a kevésbé szőrös jobban tetszik. Viszont ne a felsőtesteddel akarj hódítani, mert ha valaki megismer, megkedvel, akkor a szőrszálaid száma nem fogja érdekelni.
2019. aug. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

5, eszemben sincs, annyi, hogy kíváncsi voltam bejön-e a csajoknak.

Csak az a fura,hogy többnyire magukat simán, szőrtelenül szeretik de azt figyeltem meg, hogy a pasikat meg szőrösen :D

2019. aug. 1. 15:01
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól is függ, hány éves a pasi. Azért nem mindegy, hogy 20, vagy 35.

A párom 20 volt mikor összejöttünk, akkor még teljesen szőrtelen volt az egész felsőteste, akkor az tetszett. Most így 10 év után, 30 évesen már enyhén szőrös a felsőteste, most meg már így tetszik:)))

2019. aug. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mert manapság az a divat és szép ha egy nő nem dzsungel. A férfiak többségét ez vonzza. Régen lehet más volt a szokás de én már gyerekkén utáltam a szőrös lábam. Milyen izgató lehet már egy szőrös lábat végig simogatni vagy akár csókolni. A kérdésre amúgy nekem bejön.
2019. aug. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
persze, én is azt szeretem ha egy nő pihe puha sima bőrfelülettel tárulkozik ki előttem. :D csak furi, hogy az egyik nemnél ez a másiknál meg pont az ellentettje az, ami "tetszik és elvárt" is.
2019. aug. 1. 15:10
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön.
2019. aug. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!