Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit jelent az a nőknél hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az a nőknél hogy nem tudja hova kell nyúlni, nem ismeri a női testet?

Figyelt kérdés

Eddig két lány is ezt mondta hibának, hogy nem tudom hova kell nyúlni és hogy nem ismerem a női testet.

Nem tudom hogy ez alatt mit értenek mert oda nyúlok ahova kell tudom hol van hüvely stb


2019. aug. 1. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bánni is tudni kell a nyunyival nem elég ha csak tudod hol van.
2019. aug. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyunyi😂👌🏼
2019. aug. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Érzéssel kell a női testhez hozzányúlni, mintha egy hangszeren játszanál.
2019. aug. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor rosszul nyulsz oda, nem élvezetes.
2019. aug. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De hogy kell jol nyulni? Arrol nincs info.
2019. aug. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ebben a nőknek is nagy szerepük van, hogy nem tudod.

Honnan tudjad ha egyszer ők nem mondják/mutatják hogy jó.

Nálam alap hogy szólok/megmutatom mi hogyan jó ha látom hogy a pasi nem jól csinálja. És szerintem minden normális nő így csinálja.

2019. aug. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
mert nem a hüvelybe kell nyúlkálni.. a csiklót izgasd előbb, a bedugdosás csak neked olyan baromi izgató, előbb izgasd fel a lányt, azt meg csókokkal, simogatással, finom érintésekkel tedd meg, közben finoman ingereld a csiklót is, amikor pedig már nedves akkor nyúlkálhatsz a hüvelybe is.
2019. aug. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

6, sok nő azért nem segítőkész, mert bizonytalanok a saját testüket illetően..

hozzáteszem magam sem értem, hogy akkor egyáltalán miért jutnak el a szexig......

2019. aug. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8. Na jó, de akkor mi jogon várja el egy másik embertől hogy jobban ismerje a testét mint ő saját maga?

Ez így nagy hülyeség...

2019. aug. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Látom rá fér egy kis segítség pár emberre.

Nekem volt olyan partnerem, aki úgy tapogatta belülről a hüvelyem mintha nőgyógyászati vizsgálaton lennék. Nem hiszem, hogy a G pontom kereste, szerintem azt se tudja mi az.


Leírom én hogy szeretem, persze ez nem mindenkinél válhat be, de talán ad egy kis támpontot. Szóval: Én szeretek gyorsan megszabadulni a ruháktól, csak fehérnemű maradjon, onnan izgi a vetkőzés, na meg nadrágon keresztül hiába simogat, nem valami extra, intenzív érzés. Még vetkőzés előtt - meg után is - szeretem ha a nyakam csókolgatja a srác, nekem nagyon erogén zóna, gyorsan nedves leszek tőle. Én büszke vagyok a melleimre, imádom ha a pasi is odáig van érte és foglalkozik vele. De ne csak markolássza, nem az oviban gyurmázik, ez csak neki jó. A bimbóval foglalkozzon, simogassa, nyalja, szopogassa, ha vadulósabb szex érjen hozzá a fogával, de ne harapjon semmiképp.

Egy esetleges nyalást, vagy csak a bugyi levételét is készítse elő, csókolja végig a hasam, mindenhol járjon be a keze, csússzon be a bugyi alá, simogasson azon keresztül. Aztán amikor nincs semmi, először a csiklómra koncentráljon, de ne legyen monoton, néha kicsit erősebben, néha épphogy csak. Akár be is nyálazhatja az ujját, de még jobb, ha az én számba dugja, aztán azzal dolgozik. Ezt nem is igazán lehet elrontani. Utána az ujjazás: először is figyelj rá, hogy rövid legyen a körmöd. Egy ujjal kezdd, váltogasd a tempót, esetleg fordítsd meg a lányt és ujjazd hátulról, én úgy jobban szeretem például. Abban a pózban lehet igazán gyorsan, vadulósan, mélyen. A legjobb pedig a nyalás + ujjazás kombó, tuti siker. Végig csiklóra koncentrálj nyalásnál.


Ez megint csak én vagyok, de imádom, ha a pasi fordítgat, rakosgat, ő dominál, rácsap a fenekemre.


Nagyjából ennyi 🤷🏻‍♀️


18L

2019. aug. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!