Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti voltatok már szex kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok már szex kapcsolatban úgy, hogy végül a másik fél többet akart?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz időszakon mentem keresztül egy szakítást után, és bár sose voltam ez az egyéjszakás tipus lefeküdtem egy kollegámmal. Velem egyidős fiatal srác, nagyon jól néz ki és hat ez párosítva alkohollal ahhoz vezetett, hogy felmentem a lakására. Jó volt, így megbeszéltük megtartjuk így ezt a “kapcsolatot”. Érzelmileg egyáltalán nem érdekelt a dolog, nagyon jó volt vele a szex, kikapcsolodtam amikor időt töltöttünk egymással. Aztán pár hónapra rá találkoztam egy fiúval, akivel úgy tűnt lehetne valami komoly így le akartam zárni ezt a szexkapcsolatot. A srác kiakadt hogy de ő már többet érez irántam. Én mondtam neki hogy nagyon sajnálom, de megbeszéltük az elején hogy nem lesz több mint szex és beszélgetés. Tényleg sajnáltam mert kedves srác volt de sajnos nekem a személyisége nem jön be. Ezt ő nem tudja elfogadni és folyamatosan jön hozzam a munkahelyen is, ebédkor, hívogat és üzeneteket ír. Plusz, hogy most derült ki igazából van barátnője csak “szünetet tartottak” mert sokat veszekedtek. Így most a csaj visszaköltözött hozzá de még mindig utánam fut. Szerintem ez nem normális. A múltkor osszefutottunk az utcán és bemutatott a barátnőjének mint egy jó barátot. Nagyon sajnáltam a lányt.


Én pedig egyre közelebb kerülök a másik sráchoz aki valóban érett és úgy tűnik lehet valami komolyabb is vele, úgy érzem talán már kész vagyok rá. De nem tudom hogy kezeljem, hogy a másik nem fogadja el hogy vége, szánalmas amit csinal.


Ti hogy kezeltétek, volt hasonló helyzetetek?


22l


2019. júl. 31. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen helyzetben van az, hogy el kell engedned hogy te vagy a lány, és lépned kell, hogy megoldd a helyzetet. Mondd, hogy most már teljesen kiszerettél belőle, mondd, hogy ha nem akarja megérteni, akkor számoljon a következményekkel, mert amit mondasz a barátnőjének azt nem teszi zsebre. Legyél kemény, mert ő sose lesz, és örökre a nyakadban fog lihegni, amíg valaki nem veszi kézbe komolyan a dolgot.
2019. júl. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt olyan, hogy a srác elkezdett többet érezni, es hiába mondtam neki, hogy nem lehet több közöttünk. Aztán egy idő után bekattant, egy igazi féreg lett, mert nem jöttem vele össze. Megszakítottam vele minden kapcsolatot, miután újra elmondam, hogy a legejelén tisztáztuk, hogy semmi több, csak szex van közöttünk. Letiltottam mindenhol, a számát is, és egy idő után feladta.
2019. júl. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem teljesen tiszta a dolog a srác részéről, lehet ha kiderülne hogy együtt voltatok akkor a barátnője nem örülne. Mondd meg neki hogy már vége, te sem vagy független és ő sem és ne zaklasson. Vagy ha találkozol a barátnőjével be kell szratni a srácot hogy "jaj most nincs idő de legközelebb úgy mesélnék valamit, elképzelhető hogy van egy közös ismerősünk." Lehet hogy ez offenzív de ha másból nem ért.. Én egy lánnyal jártam így hogy nem érette meg hogy vége kibékültem az akkori párommal.
2019. júl. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy hisztis hülyegyerek a pasid akinek elvették az egyik játékszerét. Hiába van neki másik mégis ragaszkodni fog hozzád is.

Az ilyennel nem lehet szépen beszélni. Töröld és tiltsd mindenhonnan, közöld vele ha zaklatni fogsz kitálalsz a barátnőjének.

Ha nem vagy határozott akkor az induló kapcsolatod is tönkre megy.

Nekem is volt ilyen barátnőm aki féltékenykedni kezdett a páromra. Megbeszéltük hogy amint érzelmek lesznek vége. Szakítottam vele, megértette.

2019. aug. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igazatok van valóban nekem kell lépnem.

Nem vagyok ilyen fenyegetős típus ezért nem is akartam belevonni a barátnőjét de akkor lehet jobb ha célzok rá, hogy az lesz ha nem hagy békén. Azt mondta a srác egyik nap, hogy majd elmondta az “új kis barátomnak” hogy mekkora k***a vagyok hog ilyen szexkapcsolatban voltam. Erre mondtam is neki hogy mondja nyugodtan mert nem szégyellem magát a kapcsolatot. Meg hogy ne felejtsem el, hogy vannak rólam képei...(egyébként tényleg vannak, fehérneműs képek, olyan amin teljesen meztelen vagyok nincs, olyat nem küldök soha)

De ez is azt jelenti hogy próbál fogást találni rajtam ami nagyon nem tetszik.

2019. aug. 1. 07:57
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
De le vagyunk maradva, erről eddig nem írtál, hogy fenyegetőzik is. Várj, ez egy másik szint, ez sokkal kevésbé vicces mint az, hogy ha csak egy puhány álmodozó akinek van egy naiv barátnője. Én mindenképp elkezdeném terjeszteni azokat, amiket mond, és mivel szemmel láthatóan nem a legélesebb kés, szerintem meg is tudod vezetni. A lényeg, hogy ezeket a fenyegetéseket adja meg írásban is, minél többet, minél durvábbat, annál jobb, legyen nyoma chatben. Egy ilyen nudli (nem mer konkrétan kockáztatni sem, mert egy magatehetetlen balfa​sz, de fenyegetni azt próbál, hát ettől aztán nem kell félni hogy magától nagy kárt tud okozni). De ez akkor se vicc, ne hagyd már annyiban. Egyébként ha az ilyen üzeneteit szépen körbekülödöd az ismerőseinek, nyugodtan be lehet vonni a szüleit is, vagy adsz neki egy feljelentő lapot, amit letöltesz valahonnan, mindjárt elfelejti hogy mekkora nagygyerek.
2019. aug. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igazság szerint nem vettem túl komolyan a fenyegetőzést. Nincs nála semmi pucér kép, bár nem szeretném a fehérneműs képeket se viszontlátni sehol, ez igaz. Nem teljesen értem a viselkedését, el se mondta anno hogy barátnője van. Ha tudom, nem kezdek bele ebbe. Ez meg, hogy bemutat a barátnőjének mint egy kedves ismerőst, nem tudom mire vélni. Ő játszik igazából a tűzzel.


Családja külföldön él. A barátait inkább hagyjuk, ismerem két haverját, anno jóban voltunk de a múltkor amikor összefutottam az egyikkel azt mondta, tudja hogyan elbántam szegény sraccal. Nyilván el tudom képzelni mit adott be nekik...


Én nem terveztem ezt az ügyet továbbvinni, de ha nem hagyja abba valóban nem marad más lehetőségem. :(

2019. aug. 1. 12:02
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Irj egy rendőrségi feljelentést megcímezve, borítékba rakva. Zsarolás, fenyegetés miatt simán elkaszálnák. Fotózd le a feljelentést és a borítékot is. Küldd el neki e-maiben és írd oda: "Ha még egyszer bárhol megkeresel, zaklatsz vagy rossz híremet terjeszted akkor postára adom."
2019. aug. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Nem gondoltam, hogy ennyi miatt is fel lehet jelenteni valakit. Illetve azt tudtam hogy fel lehet, csak azt gondoltam úgysem foglalkoznának egy ilyen jellegű feljelentéssel.

Meglátjuk mi lesz :) köszönöm.

2019. aug. 1. 13:28
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Más kérdés, hogy mi lenne belőle. Jól látod, hogy valószínűleg nem lenne belőle komoly következmény. De addigra a srác 20-szor összefossa magát, mert ilyen fiatalon, egzisztencia nélkül, nagyon para tud lenni, amikor az ügyészség felolvassa a vádiratot, ő meg elöl ül úgy, mint vádlott, és a bíró/bírónő szemébe kell mondania, hogy mit és hogyan is gondolt. Itt inkább ez a lényeg, ugyanis a zaklatás vádja teljesen megáll. Persze aztán mindenki bele fáradna, ő pedig első alkalomnál vallaná, hogy "nem gondolta komolyan", csak "meggondolatlan ugratásnak szánta", meg ilyesmi, és gondolom te se tudnád végigjárni 2 éven keresztül, ügyvéddel, hogy komolyan is ítéljék el. Viszont ő kijönne az álomvilágból és átértékelné a szánalmas kis életét, annyi biztos.
2019. aug. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!