Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak! Milyen érzés nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Milyen érzés nektek a sex? Mit éreztek a farkatokban, amikor beteszitek? Es mit orgazmus közben?

Figyelt kérdés
2019. júl. 29. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Nehéz leírni. Nálam az érzés hasonló, mint amikor egy nagyon jól sikerült lecsót eszem.
2019. júl. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor beteszem olyan mintha egy szük helyte tennèm ès körbe szorìtana. Èlvezèskor pedig ki akar törni belőle az anyag először mèlyebről ès egye kifelè áramlik.
2019. júl. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

amikor beteszem igazából az a legizgatóbb érzés, hogy benne vagyok a partneremben és szinte már eggyé válik a testünk, érzem őt belülről, érzem ahogy a hüvelye összehúzódik. és azt érzem hogy valamiért minél mélyebbre kell hatolnom benne.

amikor pedig orgazmusom van azt valahogy úgy tudnám leírni, mint amikor egy vulkán kitörni készül. hirtelen minden porcikámban bizsergést érzek, megfeszül minden izmom aztán mintha csak tűzijáték lenne a fejemben. ezt pedig mélységes nyugalom és ellazulás követi.

2019. júl. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Puha, nedves és szinte forró, szorít.
2019. júl. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A normális, intelligens válaszokat nagyon köszönöm :)
2019. júl. 29. 15:30
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet velem van a baj de én nem érzek kb semmit.
2019. júl. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
7 ! akkor sajnos tényleg baj van :O
2019. júl. 29. 15:33
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A 3-as válaszoló kommentjének első részétől úgy felizgultam hogy szégyellem. 🤭
2019. júl. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy sikerült ilyen eredményt elérnem ;) :D Ezek szerint hitelesen tudtam visszaadni a szavakkal az érzést.
2019. júl. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!