Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha templomban dugok, akkor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha templomban dugok, akkor a pokol tuzen fogok egni?

Figyelt kérdés
Ez nem fer bele a szeresd felebaratodat passzusba? Tullepem ezzel a dolgot? (Komolyan kerdezem az elso reszet, hogy mennyire bocsanatos bun ez)

2019. júl. 27. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Minden vallást emberek találtak ki, hogy más embereket irányítsanak, felettük hatalmat gyakoroljanak. Pokol nem létezik.
2019. júl. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Az én véleményem az hogy a szexet is Isten teremtette. Bár templomban mégse kéne dugni, de bocsánatos bűnnek tűnik.
2019. júl. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem tiltja semmi, hogy templomban létesíts nemi kapcsolatot a házastársaddal, bár Isten háza elsősorban az imádság háza, nem a testi örömöké. Az esetleges további hasonló kérdéseidet a Vallás kategóriában tedd fel!
2019. júl. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pettingeltem templomban, még tiniként. Ma már csak nevetek rajta.
2019. júl. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha rám hallgatsz akkor azt csinálsz amit akarsz.
2019. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
A templom is csak egy épület nem?? Tégla és habarcs. Mitől lenne különleges?
2019. júl. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben van pokol, biztos egész közel kerülsz hozzá. Ha Jézus az egyszerű árusokat ostorral kergette, szerinted mi történne az ott orgiázókkal?
2019. júl. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem hallottál még olyanról hogy szemérem sértés? Másokban megbotránkozást, félelmet váltol ki vele! Gondold végig. De mielőtt a pokolba jutnál, előbb bekerülsz a rendőrségi előállitóba, majd a fogdába. Na ott izelítőt kapsz, hogy mi vár rád a pokolban! :-)
2019. júl. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Engem egyszer a hátsó sorban megujjazott a pasim. Nem ültek a közelünkben, szóval nem buktunk le. Ma már csak röhögök rajta egyet.
2019. júl. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Akárhol dugsz, a pokolra mész, ha nem a házastársad a másik fél.
2019. júl. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!