Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tegyem túl magam, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam, hogy mással esetleg jobb volt neki?

Figyelt kérdés

Ártatlan beszélgetésnek indult a barátnőmmel. Mivel minden aktusnál besegít magának a kezével, vagy én neki, érdeklődtem hogy nem hagyhatnánk-e ezt el. Én szívesen kísérleteznék azzal, hogy csak a konkrét aktus által élvez el. Erre kibökte, hogy ugyan neki ez a megszokott, volt egy srác az életében aki póztól függetlenül mindig ki tudta elégíteni kéz segítsége nélkül. Ez elég rosszul érintett, ugyan nem engem minősít, nem leszek ettől kevesebb, mégis bántja az egómat.

Hogy kéne ezt felfognom? Mert jelenleg eléggé sérti az önérzetem és úgy érzem visszavesz az önbizalmamból.



2019. júl. 26. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Legyen kissebb az egód.
2019. júl. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Na megint az egó...minden pasi azt hiszi hogy egy isten az ágyban...érdekes, a,lány nem elégül ki de neked esik rosszul:D

Talán törekedj arra hogy te is ki tudd elegíteni. A szexben bizony fejlődni kell, és ha még nem érted el azt a szintet mint az előző pasi az nem jelenti hogy kevesebb vagy, csak hogy még nem ismerted ki olyan profin a női testet. KÉRDEZZ. Kézdezd meg milyen pózok jók neki, milyen intenzitással, hogyan tudnád elérni hogy kielégüljön. Kísérletezgess, mondjuk az előjátéknál próbáld meg megujjazni, és azt vidd nagyon közel az élvezésig, hátha akkor szex közben is elmegy hüvelyileg. Új pózokat is hozz be, mondjuk tegyél egy párnát a segge alá hátha attól jobban ingereled a G-pontot. Az is lehet a baj hogy így nem ingereled, mert mondjuk te tövig nyomod de az a varázslatos pont 1-2 centire van a bejárattól.

De könyörgöm, lépj túl a gyerekes sértődöttségeden, és KOMMUNIKÁLJ! Anélkül nem megy...

2019. júl. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kicsit pontosítsunk. Nem vagyok megsértődve, nem puffogtam vele. Egyszerűen rosszul esett az önérzetemnek.

Mindig kielégül és mindig egyszerre megyünk el, de van h ez úgy jön létre h ő nyúl magához, van hogy én.

A beszélgetés pontosan úgy pattant ki, hogy kommunikáltunk mert szeretnék ezen kísérletezni.

2019. júl. 26. 09:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen kérdezzed meg, hogy annál a srácnál miért volt más.
2019. júl. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben sokat számit a farok formája. Kérdezd meg, hogy a tiedhez képest annak a srácnak merre görbült (a méret kérdést most felejtsd el, rövid farkam van, mégis edig mindenkit kielégitettem vele).


Akinek felfelé, az misszionáriusban tudja jobban ingerelni a G-pontot. Akinek lefelé, az kutyában. Ha oldalra, értelem szerűen akkor, ha a megfelelő oldalra fordul a csaj.


Lehet a srácnak pont úgy görbült, hogy minden pózban jól el tudta találni, vagy tudta, mikor hogy tartsa a csipőjét, hogy ezt a pontot ingerelje.


Javitsd a technikádat és a figyelmességedet, ne csak reszelj! Kérdezd a csajod folyamatosan, hogy hol csináld, milyen erősen stb. És először lassan próbáljátok meg, hogy ő maga is rájöjjön, hol érzékeny a hüvelye és hol nem.

Ezen kivül kérdés, hogy birod-e elég ideig. A hüvelyi orgazmushoz általában több idő kell és lehet ezért segit a csiklóizgatással, hogy kb. egyszerre érjetek el a csúcsig.


Ettől függetlenül a legtöbb csaj nem tud csak a faroktól elmenni. Kell nekik a csiklóizgatás is, mert egyszerűen a csiklójuk feljebb van, mint ahol a farok ingerelni tudná. A jelenlegi partneemnek pl. centik vannak a hüvelybemenete és a csklója között, esélytelen hogy csak a farkammal elvigyem - kivéve, ha hüvelyben sikerül elmennie.


27F

2019. júl. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tanulj meg játszani az erogén zónáival.
2019. júl. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!