Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első csók/szex? Romantikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók/szex? Romantikus sztorikat ide

Figyelt kérdés
2019. júl. 25. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Viccelődve táncoltam az ágyon, pucéron, ő meg fogta a bokámat, kirántotta alólam, hanyatt vágódtam, és úgy meg... hogy utána még a lábam is reszketett.
2019. júl. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Megb*szott az aram 😄 L
2019. júl. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első csókom szerintem elég romantikusra sikeredett. 16 voltam, és az osztályom sítáborba ment Olaszországba. Volt ott egy másik suli is, akik ugyanabból a városból származtak mint mi, így látásból ismertük egymást, szóval jól elvoltunk. A másik suliban volt egy fiú, akit már láttam, de soha nem dumáltam vele. Hamar kiderült hogy jól kijövünk, és sok időt töltöttünk együtt. Egyszer vele sétáltam, én közben a jégen csúszkáltam, és elestem, de úgy, hogy magammal rántottam. Nem esett rám, hanem mellém, és szembefordult velem. Annyit kérdezett:"Kipróbálhatok valamit?" én meg mondtam hogy igen, szóval lesmárolt.

Az első szex is ugyanezzel a pasival volt, de az nagyon kínos volt. Mikor még vetkőztünk, tapogattuk egymást, én voltam alul, és fordítottam magunkon egyet. Csak mikor felül voltam, megszédültem, és leájultam, de nem csak a pasiról, hanem az ágyról is legurultam.

2019. júl. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Sose volt romantikus egyik sem, mindegyik spontán történt.
2019. júl. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első csókom egy véletlen volt. Általános iskola ötödik osztály, az egyik fiú osztálytársammal sokat szórakoztam akkoriban, jól kijöttünk. Egyszer valami miatt bosszúból nagyon szorosan magához ölelt, annyira, hogy a szánk összeért. A nyelvét is kidugta, én megijedtem. Ezt kb az egész osztály látta, onnantól kezdve kerültük egymást, mert "ciki" volt. Akkoriban ez nem volt menő dolog, piszkáltak is miatta. Tudom, hogy ez nem rendes csók, de ezt tartom annak, tetszett az a fiú, de sose vallottam volna be. :D


Az első szexem is teljesen váratlan volt. Az akkoris barátom íróasztalán ültem, valami könyvet vagy füzetet lapoztam, nem tudom már. Oda jött hozzám, előttem állt és megcsókolt, visszacsókoltam és egyre szenvedélyesebb lett a csók. Le akart fektetni, de megfeledkeztünk arról, hogy egy asztalon ülök, mindent levertem az asztalról, ekkor felemelt és átmentünk az ágyára. Később összepakoltunk mindent. Ez se egy romantikus sztori. XD

2019. júl. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!