Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mi az első dolog ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iphon2020 kérdése:

Lányok! Mi az első dolog ami alapján egy férfiről eldőntitek, hogy ágyra alkalmas?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a mosolya, a keze, a nézése, a szája.....stb Jahh és kb mennyi idő az első pillantástól? Kérlek kort is írjatok!

2019. júl. 25. 09:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
48%

#8

Hiába vagy egy hullámhosszon ha neked nem tetszik!

Evidens, hogy olyannal fogsz ismerkedni, akiben külsőre is megfog valami, tehát odamegy hozzád egy pasas ismerkedni, kvázi ha nem tetszik, eleve el se jutsz vele addig hogy kialakulhasson valami!

2019. júl. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
#9 persze, ezek mind számítanak, egy igényes nő miért szexelne igénytelen pasival? Mármint ingyen biztos nem :D
2019. júl. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

#11

Nem vagyok elutasító, általában szoktam adni egy lehetőséget. Ha kulturáltan jön ide és kulturáltan ki tudja fejezni, hogy mit akar, akkor mért ne beszélgetések valakivel 5-10 percig?

2019. júl. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nahh velem tőrtént meg mindkét eset: Együtt utaztam egy hölgyel, nem különösebben szép arcú, vagy szép mellű. Viszont amikor megfordult, nagyon szép popsit láttam. Edzőtáborban a szobámban aludt egy csaj akirő azt se tudtam ki fia borja. Mivel nem tudtam aludni elkezdtünk beszélgetni és a hangjának a tónusú nagyon bejött..... Szóval ilyenek
2019. júl. 25. 09:39
 15/21 anonim ***** válasza:
48%

Az hogy valakivel beszélgetsz! Nem jelent semmit!

Én se jönnek össze nekem tetsző csajjal, csak azért mert közös a hullámhossz. Ha nem jön be, eleve nem is kezdenék nála!

2019. júl. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
48%
*nem tetsző!
2019. júl. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

#14

Hát figyu..ha valaki nem jön be külsőre, akkor hiába szép a cipője meg kellemes a hangja, számomra nem lesz sokkal vonzóbb.

2019. júl. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
60%
Kiállásától és hogy mennyire határozott.
2019. júl. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hogy szimpi legyen és el tudjam képzelni vele a szexet !!

Beszélgetés alapján hogy érzek e iránta valami robbanásszerűt!!

2019. júl. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
52%
Ha szépen tud verset mondani.
2020. febr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!