Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, masztiztatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, masztiztatok már valaki kérésére?

Figyelt kérdés
Például megkért mert izgatja a látvány?

2019. júl. 24. 12:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%

Igen.

Párommak rendszeresen.

És a főnököm fiának,segített zárni, haza kisért. Behivtam egy italra és egymásnak estünk. Akkor mondta hogy látni akarja hogy maszturbálok. Elém ült egy széken, ő kiverte én pedig ujjaztam magam. Persze, utána szex is volt. Aztán mondta hogy őt ez tudja igazán felizgatni.

2019. júl. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
Szívesen teszem bárkinek, aki megkér, ill. utasít. :-)
2019. júl. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tobbszor es tobb okbol.

Eloszor egy mulni nem akaro fertozes miatt.

Rengetegszer videora vettem, nagyon jol sikerult mind, de nem kuldok senkinek!!!!

Egyszer pedig kaptam egy jatekszert, es azt probaltam ki, de azt nem nezte az ajandekozo, csak velemenyt kert rola.

2019. szept. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Nem meg rá eddig senki egyik volt barátom se. 26L :D :D :/
2019. szept. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
* nem kért meg rá senki* bocsánat az elírásért!!!!!
2019. szept. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!