Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? Depressziós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Depressziós vagyok, illetve megfelelési kényszerem van a beteg szexuális vágyaim miatt.22/lany

Figyelt kérdés

2019. júl. 23. 19:05
1 2
 11/14 Noren1989 ***** válasza:
26%
Hogyne tolonganának, de így egy üzenetváltás után én inkább a pszichológust ajánlanám neked, semmint egy embert, akivel kiélheted magad.
2019. júl. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 érdeklődő35 ***** válasza:
31%

Ha senkinek se lesz maradandó károsodása, akkorszinte biztos, hovy találsz hozzá partnert.

Egyébként mi az a vágy? Megírod privátban?

2019. júl. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha az életminőségedet jelentősen befolyásolja (depresszió, álmatlanság, stressz) akkor kérheted szakember segítségét (pszichológust javasolnék NEM pszichiáterét - a kettő nem ugyanaz ugyebár...). Ha csak enyhe szimptiómák jelentkeznek, akkor fedezd fel önmagad, nézz körbe és látni fogod nem vagy egyedül!
2019. júl. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
57%

Az emberek nem gépek vagy robotok! Teljesen normális hogy mindenki màs. Mostanában egy tarsadalmi betegség, hogy úgy teszünk, mintha lenne normális meg eltérő szexualitás. Pedig épp ez a beteg felfogás!

Ismerd meg önmagad és nyugodtan vállald fel! Semmi rossz nincs ebben, sőtt intelligenciàról árulkodik ha valaki minden téren vállalja önmagát!

Semmit nem kell elnyomni!

Aki meg gyógyszereket javasolt azt felejtsd el minél előbb!

Ekkora hülyeséget már régen olvastam!

Ha megtalálod a hozzád illő párt, bármilyen közös fétis csak erősíteni fogja a kapcsolatotokat!

Aki ítélkezik szerintem soha nem élt őszinte kapcsolatban. Lehet nem is tudja, hogy egy megfeleléses ember. Örülj neki hogy nem ilyen vagy!

Sok sikert!

2019. aug. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!