Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlótól tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlótól tényleg lehet 2 hétig is menzeszelni?

Figyelt kérdés
most akarok szedni,de félek h 2 hétig menstruálok majd tölle!ez igaz?minden nap be kell venni egy tabletát?ez 3 honapra elegendö?
2008. nov. 14. 06:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek van az első hónapban pecsételő vérzés, de ez nem szabály, kinek hogy reagál a szervezete a gyógyszerre! Igen, minden nap be kell venni azonos időpontban (én mindig este 6kor veszem be, már 2éve) 21napig, aztán tartani kell 7nap szünetet (amikor nem szeded be) és ez idő alatt meg fog jönni a menstruációd.A 8.napon kell elkezdni a következő levél tabit. A doki 3hónapra valót ír ki! Az ára változó lehet attól függ milyet ír ki. Az enyém 5500Ft körül van 3hónapra (Lindynette20)!
2008. nov. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Hát sajnos előfordul:( Én 16 napja vérzek,más nő ugyanazzel a gyógyszerrel 1 napot sem. Ez változó és nem biztos ,hogy Nálad is igy lesz. Kezd el aztán majd kiderül. Elvileg ha számodra megfelelő gyógyszert kaptál nem lehet gond,ha mégis akkor kérj másikat.Jövő hónapban én is azt teszem,ha nem szünnek meg a problémáim.
2008. nov. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én nem szedek. viszont ez nagyon sok, szerintem menj el nőgyógyászhoz, mert ez eléggé egészségtelen. főleg, ha rendszeres
2008. nov. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!