Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most vagyok a 7napos szünet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most vagyok a 7napos szünet 4. napján és csak nagyon picit vérzek, szinte ki sem jön, csak feltettem egy tampont és az lett olyan. Ilyen még sosem volt és eddig mindig a 3-napon jött, már 10 hónapja szedem. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 22:17
 1/9 anonim válasza:
ne aggódj, nincs semmi gond, inkább örülj neki, hogy gyengébb ebben a melegben a vérzésed. a meleg vagy akár stressz miatt is változhat egy kicsit a menses. nekem sokáig a 3. nap jött meg mindig, kb fél éve ez 4. napra tolódott különösebb ok nélkül, pedig lassan 3 éve szedem.
2010. júl. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de a hasam viszont nagyon görcsöl, ez nem változott!
2010. júl. 9. 22:27
 3/9 A kérdező kommentje:
amugy köszönöm a válaszod!
2010. júl. 9. 22:27
 4/9 anonim ***** válasza:

Neh angódj!!

Ám a hasgörcsölésre nekem beválik,hogy többet mozgok... mondjuk elszoktam menni futni... vagy pár felülés...

Nekem használ:)!!

Sztem egy próbát megér!:)

2010. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szia! ebben a hónapban nekem is késett egy teljes napot. mindig a 4. napon jött meg, délelőtt, és most az 5. nap délelőttjén. gondolom a meleg, meg a mostanság hülye időjárás miatt van. nyugi!:)
2010. júl. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
megpróbálom! Köszönöm szépen! Csak nagyon megilyedtem!
2010. júl. 9. 22:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát kicsi az esély, de elvileg tabletta melletti terhességnek lehet ilyen tünete... Bocs, nem megijeszteni akarlak, de tényleg. De ennek az esélye tényleg olyan kicsi, hogy nem kell aggódni miatta. Csak ha legközelebb nem jön meg pl.
2010. júl. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Múlt hónapban nekem is később jött meg , de csak barnázás volt. Szerintem a meleg is közrejátszhat.
2010. júl. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Azt elfelejtettem leirni, hogy nagyon fájt a hasam és görcsölt.
2010. júl. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!