Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy döntitek el, hogy mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy döntitek el, hogy mennyi pharmatex tablettát helyeztek fel egy alkalommal?

Figyelt kérdés
Már nem értek semmit!Hogy döntsem el,hogy én melyik kategóriába tartozom?Ha pl. bővebb a hüvelyváladékom akkor egy tabletta nem elég?Vagy hogy van ez?Légyszi olyan írjon aki tényleg régóta használja és sikerrel!!!
2010. júl. 7. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bő hüvelyváladékom van,de eddig mindig csak 1-et használtunk. Nem írta a betegtájékoztató,hogy 2 kéne belőle.

Nálunk eddig még soha nem volt gond a pharmatexszel,igaz,mi legtöbbször megszakítással kombináljuk.

2010. júl. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lamafighter ***** válasza:

szerintem sem kell egynél több, ha bő a hüvelyváladékod, ha nem.

meg gondolj bele, hogy ráadásul 1 db is mennyire síkosító hatású :D hát még kettő...

2010. júl. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nálam nem volt sikosító hatású,pont az ellenkezője,kicsit szárazabb lett!

Első válaszolótól kérdezném,hogy mióta használjátok,és a szappanmentességet hogy oldjátok meg?

2010. júl. 8. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!