Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan győzzhetném meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzhetném meg a barátom, hogy igent mondjon a fogamzásgátló tabletta szedésére?

Figyelt kérdés
Teljesen ellene van, pedig én szeretném. 20n, 24/f

2019. ápr. 7. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
A barátodnak több esze van mint neked a tabletták károsak és inkább örülj hogy ilyen barátod van
2019. ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Barátod? Tudtommal nincs férfiaknak fogamzásgátló tabletta.

Ha pedig rólad van szó, akkor tiéd a felelősség és a döntés joga is.

2019. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Inkább örülj neki hogy nem tamogatja hogy mergezni akarod magad.

A férfiak többsége önző patkány ,talán örülnöd kéne egy ilyen pasinak.


F/42

2019. ápr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én örülök részben ezért, de több érvet feltudnék sorolni a tabletta javára.

Csak nem tudom, hogy megkockáztassam az egészségem a "jobb" együttlétért.

2019. ápr. 7. 21:00
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Meglátod majd milyen hatása van rád. Ha nem jó legfeljebb abba hagyod. Semmilyen végeleges következménye nem lehet.
2019. ápr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom hogy győzzem meg.
2019. ápr. 7. 21:03
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

A te dolgod, hogy szeded-e vagy sem. Nem kell rá engedélytkérned. A védekezés viszont bizalmi kérdés is, ha neki kétségei vannak a tabletta biztonságossága és a megbízhatóságod felől akkor sem fog gumi nélkül megdugni ha a fejeden pörögsz.

Nekem is volt ilyen partnerem, eleinte rosszul esett, hogy nem bízik bennem. Ráhagytam a dolgot, szedtem szépen a tablettám (ciklusomnak, bőrömnek is jót tett). Látta, hogy beszedem, jobban meg is ismert és bízott bennem. Idővel elmaradt a gumi és csak megszakította az aktust, majd az is elmaradt és csak a tabival védekeztünk.

2019. ápr. 8. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem az egészség az első! A “jobb” együttlét is háttérbe szorúl ha az egészségedről van szó!

Én 20 éve vagyok együtt a párommal és ez idő alatt egyszer sem szedett “mérget”.

Kipróbáltuk persze gumi nélkül is de semmi különbséget nem tapasztaltunk az a gumi amit használunk és a nélküliség között.


De persze mindenki maga dönti el mivel akar ártani az egészségének és azt is vedd figyelembe hogy a hormonaiddal játszol egy egyszerű kefélés miatt! Ami szerintem nem ér annyit hogy egy ember tönkre tegye magát.

Van egyébként férfi “fogamzásgátló” is csak hogy ne mindég a nők “mérgezzék” magukat és legyen egyenlő a játék, de ha én azt nem vagyok hajlandó beszedni mert számomra nem ér annyit a szex akkor ezt egy általam szeretett nőtől sem kívánhatom mint ahogy az önző kisfiúk teszik.

Ez mondjuk az én véleményem.

2019. ápr. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

Ez pozitívum inkább hogy félti az egészségedet.

Én örültem volna , ha az én pàrom ellenezte volna. Akkor nem cseszte volna el az egészségem.

Tabletta abbahagyàsa utàn se tünt el sok tünetem.

Szóval én a helyedben átgondolnàm ezt!!

Amúgy meg azt teszel amit akarsz. Ha annyira kell akkor szedd.


Nem értem ezt amikor azt mondjàk hogy a pozitív hatása miatt szedik.

Mert hogy szép lessz a bőr, nő a mell, kevésbe fáj a menstruáció(ami amugy nincs is).

Csak gondolj bele. Ez egy olyan készítmény, ami miatt konkrétan nincs menstruáció, csak megvonásos vérzés.

2019. ápr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%

Na persze, egyből egy angyal lesz. :D Az exem is ellenezte, hogy tabit szedjek, tönkre is ment a kapcsolatunk, mert gumiban nekem fájt minden aktus, így nem kívántam, így szép lassan megszűnt a szexuális életünk.

Kérdező, jól írták fentebb. Ez a TE döntésed. Ha szeretnéd szedni, akkor menj el nőgyógyászhoz és intézd el, bár azt én is ajánlom, hogy mindenképpen gondold végig, de ha te arra jutsz hogy szeretnéd, akkor senkinek sincs joga beleszólni. Elmész dokihoz, kivizsgáltatod magad és felíratod, nem nagy dolog.

2019. ápr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!