Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet a fogamzásgátlótól?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés

7 honapja szedem a

hormonális fogamzásgátlo tablettát.

Eddig semmi mellékhatását nem tapasztaltam,de mostanaban ingadozo vernyomas,magas pulzus,neha szedules és gyakori fejfajas jelentkezik.A haziorvosom szerint nem lehet a tablettátol.

Ha abba szeretnem haagyni akkor barmikor abbahagyhatom? Vagy szedjek be egy levelet?

A nőgyógyaszom uj tablettát irt fel.Amit most kezdenék el szedni

Köszönöm a valaszokat

20/l


2019. ápr. 4. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elso vagyok, nezd meg azt a videot

En emiatt dontottem ugy hogy nrm szedek tabit

2019. ápr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 he84 ***** válasza:
Hát kérdező, pedig simán lehetnek ezek a tünetek is a tablettáktól. Az az orvos, aki azt mondta nem lehet a tablettáktól, vagy téved, vagy hazudott és azt akarja, hogy szedd tovább. Ez utóbbi esetben sajnos eléggé gonosz, akit nem érdekel annyira, ha netán bajod lehet. Hidd el, hogy jobb lenne nem szedni, mert néha egyéb súlyosabb mellékhatási is lehetnek. Jobb az óvszer, csak megfelelően kell tudni használni, főleg a barátodnak. Ha jól használjátok és ha jó óvszert használtok, akkor nem fog kiszakadni.
2019. ápr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges.

Az abbahagyás mikéntjéről van szó a betegtájékoztatóban, kövesd az ott leírtakat.

2019. ápr. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!