Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha azt írja az első szemtől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt írja az első szemtől véd akkor úgyis van?

Figyelt kérdés

Symicia fogamzásgátló.

Azt irja a betegtájékoztató, hogy ha a ciklus elso napján kezdem el akkor rögtön ved.

En 6 napja szedem es a barátom belem élvezett,de akkor mar elvileg véd.

Nem?


2019. márc. 17. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerinted csak viccből írták bele a betegtájékoztatóba? Ne légy már ostoba.
2019. márc. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mit mondott a doki? Biztos mondott valamit, illetve az összes gyógyszernél van tájékoztató. Ügyes vagy, hogy elolvastad, de azért legyünk azzal tisztában, hogy bevettél 6 db-ot, már beléd is nyomták a cuccot és kiderül, hogy a gyógyszert nem veszi be a szervezeted és nem úgy reagált ahogy kéne!?

Rengetegen kapnak fogamzásgátlót általános kivizsgálás nékül.. (köztük én is)

Az meg számomra tejesen hülyeség, hogy első naptól véd... inkább csak bejut a szervezetbe és elkezd dolgozni, elkezdi a szervezeted bevenni és úgy reagálni ami a dolga. Vagy esetleg kilökni. Ez nem abban a pillanatban következik be, hogy lenyelted és 99%-os védelem alatt vagy, azért ez nem olyan mint egy óvszer, hogy felveszed és megvan a védelem.

Nem állítom, hogy terhes vagy, de jobb tudni, h a gyógyszert ki kell próbálni. Lehet 1 hét múlva olyan problémáid lesznek, hogy másikat fogsz kapni, lehet, hogy tejesen beválik és minden hipi szupi. Ha erre a kérdésre választ akarsz, terhességi teszt illetve orvos/ vizsgálat.

2019. márc. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2 evig szedtem ezt a gyógyszert, vegig bennem ment el az akkori parom.

Nem volt baj.

Csak szakitottunk es abba hagytam masfel évre, de most ujra kezdtem.

2019. márc. 17. 09:25
 4/4 anonim ***** válasza:

De most, hogy újból szeded, ugye volt előtte konzultáció az orvossal?

Mert ha nem, akkor az is lehet, hogy már nem megfelelő neked, attól függetlenül, hogy olyat szedtél.

2019. márc. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!