Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mercilon fogamzásgátló szedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mercilon fogamzásgátló szedése mellett a Nurofen és egyéb gyógyszerek szedése megengedett, és nem gyengíti a gyógyszer hatékonyságát?

Figyelt kérdés
olyan gyógyszerekre gondolok, mint pl fájdalom csillapítok, coldrex, neo citrán esetleg, meg hasonló gyógyszerek, és ha vmit nem lehet szedni, légyszi írjátok le
2008. nov. 9. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
benne van a tájékoztatójában miket nem lehet szedni
2008. nov. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Ezek nem csökkentik a hatását, nyugodj meg.

A tájékoztatóban minden benne van. Az antibiotikumok (Augmentin, Ciprobay,Summetrolim, Semmicilin stb.), és egyéb speciális gyógyszerek csökkentik.pl.epilepszia kezelésére valók. A recept nélkül kaphatóak nem okoznak gondot, de bármi gyanúsat tapasztalsz, keresd fel az orvosod! :) Remélem segítettem! :)

2008. nov. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem se befolyásolják ezek a gyógyszerek amiket felsoroltál...csak az antibiotikumok ahogy mondták előttem. :) szóval nyugi
2008. nov. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!