Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így is használható a gumi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Solo66 kérdése:

Így is használható a gumi?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok, olyan kérdésem lenne hogy óvszer használata közben valahogy mindig lecsúszik/fel csúszik a péniszemről a koton. 18 cm, és a vastagságával sincs probléma, erzem hogy feszül rajta a gumi viszont valamiért mindig lejön. A standard durex-et használom. Nem ilyen magnum XXL-t mert totál felesleges és nagyobb a rizikó benne hogy kijön aktus után aminek nem kene. Szóval azt találtam ki, hogy ráhuzom a herezacskómra, ergo így be van akasztva oda és nem csúszik le. Ez így mennyire tűnik hülyeségnek illetve mit javasoltuk ilyen lecsúszós probléma esetén hogy ne kelljen fognom mindig a gumit hogy ne essen le rólam?
2019. febr. 8. 10:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hiába 18 a lőcs ha két centi vastag. Akkor csúszik az le. Pláne a normál. Kőkemény a zacsesz? Mert különben leugrik arról is hiába akasztod rá.
2019. febr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy hülyeség lenne!

Mennyire csúszik le?Félig?Vagy csak "gyűrűsödik"?

2019. febr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Talán vegyél kisebb méretet.

Nem a hosszúság szerint szoktak gumit venni, hanem vastagság, és ha ez a méret lecsúszik rólad, akkor nagy rád és kisebb kell.

2019. febr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Két okból csúszhat le a gumi: ha túl nagy vagy ha túl kicsi. Abból hogy a zacskód is befe tudnád szuszakolni, arra következtetek hogy inkább nagy.


Mennyi a farkad kerülete?

2019. febr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy 18 centis lenne mivel nekem is annyi és nekem végig se ér rajta teljesen. Plusz rajtam nem egyszer szakadt már szét a normál durex, mert szex közben annyira szorított, hogy elpattant az anyaga és szétment. A normálnál eggyel nagyobbal viszont nem volt ilyen probléma. Nem zacsira való, nem is értem hogy vagy képes ráhúzni...sztem szétnyomná a heréidet.
2019. febr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Megmértem már többször is, igazából nemi izgalomtól függ nálam hogy 17-18-19cm-re duzzad. Attól függ hogy milyen hangulatban vagyok. A farkam átmérője nagyjából 12-13cm, ha jól tudom ez az átlagos. Aktus után nehézen veszem le igazából a gumit mert nagyon feszül rajta , de valahogy ugye a ki-be mozgás miatt közben mégis lejön.
2019. febr. 8. 11:09
 7/11 anonim ***** válasza:
Igazi esz kombajn a srac, 13cm atmero. Matekbol nem voltal zseni gondolom. Amugy ennyi esszel a pillanatragasztot tudom ajanlani azt cseppents a vegere a karimanal es ha odakot a peniszed tovehez akkor kezdheted a szituaciot
2019. febr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg teljesen átlagos a 12-13centis kerület.Valamennyire mindenkénél csúszkál,az normális.
2019. febr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
"Es akkor elovette a gumit, es rahuzta a hereire is! En meg csak igy neztem, es konkretan nem ertettem, hogy ezt most mi a francot csinal.." - hamarosan tele leszel ezeknek a foszereploje :D.
2019. febr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

Egy kis érdekesség.


A Condom Amsterdam Standard (CAS) szerint az európai óvszerek hatféle névleges átmérővel készíthetők 41 és 109 mm között, a


11 centi átmérőjű kottonyt kinek gyártanak? Kinek van ekkora lómonya?

2019. febr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!