Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi napon mutassa ki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi napon mutassa ki a terhességi teszt hogy terhes vagy e?

Figyelt kérdés
Tevrezek venni holnap 1 terhességi testet és nemtudom kell e várni pár napot vagy bármikor kimutassa?

2019. febr. 7. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy napon, bármelyik nap lehet az, sőt azonnal kimutassaja teszt. Tesztet vagy testet akarsz venni? Nem mindegy. Azt kimutassaja e hogy én terhes vagyok é? Nem, nálad azt nem mutassaja ki.

Mihez képest kell e várni pár napot? Megvételtől számítva hány nap után lehet?

Egyébként mi a kérdés?

2019. febr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Látom a d.gás neked is hamarabb megy, mint a nyelvtan. Tanulj meg Magyarul. Aztán visszatérünk arra, hogy egyáltalán mi érdekel.
2019. febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

7-10 nap. Szex után.

De szerintem inkább ne szaporodj. Használjatok gumit!

2019. febr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A vélt aktustól legalább 14 napnak el kell telnie, hogy a teszt nagyjából biztos eredményt mutasson. Ugyanis körülbelül akkorra történik meg a beágyazódás, aminek következtében hcg nevű hormont kezd el termelni a szervezet, amit a tesz érzékel a vizeletből.
2019. febr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A vàrt menstruáció előtt, 5-6 nappal màr tud eredményt mutatni.
2019. febr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
8 hónap mínusz egy hét, tehát 30 napos hónapokkal számolva nagyjából 233 nap. Terhességed 233-240 napja alatt kimutatja a teszt. Boldog babavárást! ☺️
2019. febr. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!