Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgátló tabletta mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzasgátló tabletta mellett mem jön meg?

Figyelt kérdés

Szaisztok!

Egy olyan kerdesem lenne hogy lassan 2 eve szedek fogamzasgatlo tablettat, elotte sokat kiprobaltam de mindtől valami bajom volt, ez a tabletta Zoely nevre hallgat, 28 szemes es csak 4 napnyi szunet van. Korulbelul 4 honapig siman ment minden rendeltetes szeruen jott meg, azonban egyik honaprol a masikra teljesen elmult a mesterseges verzesem. Es azota egyetlen egyszer sem jott meg.

Dokinal jelentem voltam azota, ketszer is, mindketszer azt mondta szerinte nincs bajde azert lattam rajta hogy meglepodott hogy ennyi ideje kimarad. Azt mondta ne aggodjak de en aggodom mert egy hasonlo esetrol sem hallottam. Se ultrahangra nem kuldott el, azt mondta erre a semmi problemara felesleges, holott lehet PCOS vagy mioma ezer millio fele ok kivalthatja de o csak legyintve kozolte hogy biztosan normalis.

Erdekelne hogy van e itt valaki aki hasonlot tapasztalt hogy egymast koveto TOBB honapon at nem jelentkezett verzes de meg csak hasfajdalom sem semmi. Ha itt tovabbra is azt javasoljatok hogy keressek fel egy masik orvost eskuszom maganrendelobe megyek a leheto legjobba, penz ide vagy ida mert ez az egeszsegugy borzalom.


2019. febr. 1. 14:51
 1/4 anonim válasza:

Rendesen szedted, nem hagytál ki egy napot se?

Nekem azóta nem jön meg, hogy abbahagytam a tabit.

2019. febr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen minden egyes szem tablettat rendesen idoben szedtem be, ezert nem is ertem mi ez..
2019. febr. 10. 16:50
 3/4 anonim válasza:
Kiderült azóta, hogy mi volt a probléma ?
2019. márc. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom mennyi erdekel e valakit, de hatha valaki ideteved..

PCOS-en van es ennek ez a tünete higy gyakra fogamzasgatlo hatasara sem jon meg.. sikeresen az irvosom sz.rt bele kivizsgalni, fajdalom miatt mashoz mentem, keszult UH kiderult hogy hatalmas cisztak vannak mindket petefeszkemen. Mas tunetem nem si volt nem vagyok tulsulyos nem szorosodom semmi. Csak az hogy nem volt menzeszem.

Ha valakinek hasonlo priblemaja van menjen el nogyogyaszati ultrahangra ! A mostani orvosomtol

Kaptam egy olyna gyogyszert amitol mindne honapban megjon, nagy fajlmas árán, a baba temaval pedig lesznek majd bajok, ha mar szeretnek, ezt mondta.

Ne hagyjatok hogy lerazzanak annyival hogy “normalis”...

2019. aug. 21. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!