Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedése mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedése mellett szokott nektek késni a vérzés a 7 napos szünetben?

Figyelt kérdés
nekem mindig szerdán jött meg eddig, most viszont nem érzek hasfájást, semmiféle előjelet, és kissé aggódom... a szedés alatt volt néhányszor hasmenésem, és olyankor védekeztünk is óvszerrel, de lehet, hogy nem elég hosszú ideig? nem olyan hasmenés volt, hogy egész nap tartott, hanem napi maximum kétszer, viszont erős fájdalmakkal (kiderült, hogy ilyen hatással van rám a tojás...). azt szeretném tudni, hogy nálatok előfordult e már, hogy késett valamennyit fogamzásgátló mellett.
2010. jún. 30. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, késhet. Egyszer nekem ki is maradt teljesen. Szerintem ne aggódj!
2010. jún. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekem még sosem késett, amióta gyógyszert szedek, szinte mindig órára pontos volt, ilyenkorra már mindig megjött:\ és most nagyon aggódok. valahol azt olvastam, hogy csak az számít súlyos hasmenésnek, ami napi sokszor előfordul, és csak ekkor szükséges kiegészítés, de mindenhol mást írnak és ez idegesítő:\
2010. jún. 30. 16:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyrészt a hasmenés 4 órán belül számít csak, mert annyi idő alatt tutira felszívódik. Másrészt meg nőgyógyász mondta, hogy tabi szempontjából az a hasmenés releváns, ami híg, vízszerű és naponta min. 4-5 alkalom. Mivel neked nem ilyen vészes hasmenésed volt + utána gumiztatok, nincs miért aggódnod szerintem.
2010. jún. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
volt, hogy 4 órán belül volt, de igazából hasmenéskor a vastagbéltartalom ürül ki, nem? úgy értem, hogy ha pl bevettem a gyógyszer és jután fél órával elmentem wc-re, hasmenéssel, akkor a gyógyszer még a gyomromban van... legalábbis elméletileg. ezért rossz, hogy csomó orvos mást mond, és más van írva a betegtájékoztatóra is (én lassan úgy veszem észre, a foggátlók betegtájékoztatóját ctlr+c+v módszerrel készítik:\)
2010. jún. 30. 16:27
 5/8 anonim ***** válasza:

én 3 éve szedem, nekem mindig hétfőn jött meg, az elején hétfő reggel-délelőtt, következő évben hétfő esténként, mostanában meg van mikor éjjel vagy kedd reggel, de hétfőn azért már fáj a hasam.

ne aggódj, de ha ez sokszor előfordul, hogy esetleg több napot késik és rendesen szedted, akkor menj dokihoz, mert lehet, hogy gyógyszert kell váltanod, az egyik barátnőmnek is ez volt, neki 5 napot késett már akkor.

2010. jún. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hmm. értem! rendben, köszönöm, igyekszem nem idegesíteni magamat, az gondolom úgyis csak ront a helyzeten. viszont ha másoknak is szokott így elcsúszogatni, az jó, illetve nem jó, de megnyugtató.
2010. jún. 30. 17:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Most a legutóbbi mensesem 3 napot késett a megszokotthoz képest. Nem teljesen vér volt csak kávézacc szerű. Ne félj nem lehet baj.
2010. júl. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! végül 2 nap késéssel ma reggel jelentkezett. egyébként egy barátnőmnek is késik most, meg egy csomó ismerősömnek:O nem tesz jót ez az időjárás.
2010. júl. 3. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!