Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A volt párommal egy hete szexeltunk utoljára. Rá három napra szakítottunk. Aznap kellett volna megjonnie. 4 napja késik. A gumit megnezte nem volt lyukas viszont szex után pár percig még rajta ültem és mocorogtam.

Sok stressz ér mostanaban /suli, meló, a szakitasunk/

Az első nap amikor még kellett volna jönnie rózsaszínes foltok voltak a beteten de nem vereztem konkrétan. Most a negyedik napon pirosas barnás folt jelent meg. Mit jelenthet ez? Megjott? Vagy terhes vagyok? Csináljak tesztet? Nagyon félek hogy terhes vagyok. Sajnos egyéb okok miatt nem tudnám megtartani a babát, és ő is egyetért velem ebben a dologban. Kérlek ne itelkezzetek. Segítsetek.

22/l 25/f


2019. jan. 23. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz. Az biztosra megmondja.
2019. jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Lehet hogy terhes vagyok? ... szexeltunk"

Akkor igen, lehet.

2019. jan. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Gratulálunk, Kismama!
2019. jan. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Attól hogy szexelsz meg nem leszel alapból terhes!! Válaszokat kertem!! Nem s€ggfejeket!!
2019. jan. 23. 20:27
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Mindenképp vegyél terhességi tesztet (legalább 2 félét) és csak utána kezdj izgulni ha pozitívak. Addig nincs értelme. Természetesen benne van a pakliban hogy terhes lehetsz, ezért mindenképp tesztelj. 31/N
2019. jan. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége?
2019. febr. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán eljutott az agyáig, hogy ha van szex, akkor lehet, hogy van baba, mert nincs 100%-os védekezési módszer. De egyáltalán nem biztos, hogy legalább most végre felfogta...
2019. febr. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!