Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sos! Elfelejtettem bevenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sos! Elfelejtettem bevenni tegnap a tablettát és most vettem észre. Kell izgulnom, hogy lesz valami?

Figyelt kérdés
Tegnap este 9-kor kellett volna bevennem, de most vettem észre és be is vettem. Tegnap délelőtt együtt voltam a barátommal, de nem élvezett belém. Most kell izgulnom? Ma este bevegyem a mait?
2010. jún. 29. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
bevetted, most meg 2 hétig óvszer.. és a mait is vedd be. és ha szeded a tabit, akkor miért nemélvez beléd? amugy az nem jelent semmit.. tod, előváladék..
2010. jún. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Legközelebb észnél leszel! Mi lesz a pici neve?
2010. jún. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
attól függ hogy hol tartasz a tabiban...ha 2.-3. hét akkor semmi gond lehet szexelni tovább gumi nélkül ha 1. hét akkor 1 hétig védekezés...velem is már volt ilyen semmi para:)
2010. jún. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Amúgy azért nem élvez belém, mert akkor csíp. Az óvszert meg egyikünk se szereti. Köszi a választ, de azért még írjatok, hogy hátha van akinek hasonló gondja volt.
2010. jún. 29. 19:42
 5/11 A kérdező kommentje:
a tegnapi volt a 11. szem
2010. jún. 29. 19:42
 6/11 anonim ***** válasza:

www. orvostudakozo. hu


inkabb itt kérdezgess.. hasznosabb, hidd el.. :)

2010. jún. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kiegészítő védekezés.
2010. jún. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia.Ha el felejtetted bevenni a tablettát pl:szerdán és már eltelt 12 óra akkor ne vedd be.csak a következő napit.de ha többször is elfejted akkor sajnos romlik a fogamzásgátlás hatása.
2010. jún. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

dehogy kell izgulni.. 3 hónap után ha szeded a tabit akkor egy egynapos késés alatt is védelmet nyújt.

nem lesz semmi gond.

2010. jún. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a legelsőnek: jóember, az előváladékban maximum 4-5 db sperma ha van!! és az bőven kevés arra h valami gubancot okozzon. Mellesleg csak akkor lehetséges h az előváladék tartalmazzon spermát, ha az illető már egy jóideig izgalmi állapotban van! persze erről senki nem szól semmit!
2010. jún. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!