Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan oldhatnám meg? (tabletta)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldhatnám meg? (tabletta)

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és a barátommal lassan szeretnénk "túllenni" az elsőn.nagy valószínűséggel az gumival lesz de nemtudom miért én parásvagyok h kiszakad stb..mert tudom h kicsi az esélye de akkor is..tehát szeretnék tablettát szedni.már eleve az nehéz lesz h elmondjam anyunak.és ő nemfog nekem 5-6 ezreket kifizetni tabiért az biztos és most valoszínű h lesz nyári munkám de szeptembertől újra suli..

tehát h tudnám megoldani?(szeptembertől mikor már nincs munka)

ötleteket kérnék :D

köszi előre is (:


2010. jún. 28. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Anyukádnak inkább örülnie kellene, hogy ennyire felelősségtudó vagy, és nem akarsz 16 évesen teherbe esni. Nem hallottam még olyan szülőről, aki ne váltotta volna ki a gyerekének a fogamzásgátlót. Nyugodtan mondd el neki, mit szeretnél, biztosan meg fogja érteni.
2010. jún. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

ht anyu nővéremet 17 évesen szülte de nem akarok úgy járni mint ő..

és tényleg nemtudom miért de van egy alap félelmem a gumitól a tabiban jobban megbíznék..

és egyébként tényleg ilyen árban mozognak?

2010. jún. 28. 21:27
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt h 3 hónap (1 doboz) volt 1700 Ft. Minerva volt az. Szerintem most is hasonló árban van. De tablettája válogatja. Van 6000-ért is.


Ne ár szerint válassz, hanem csináltass vérvételt.


A kortársaid tanulhatnának tőled, hogy ilyen felelősség tudó vagy.


Anyukáddal meg beszéld meg, szerintem megfogja érteni:)


22N

2010. jún. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ..(:

megpróbálok beszélni anyuval csak sajnos nem nagyon szoktuk megérteni egymást mert nagyon ugy viselkedik velem mint egy kisgyerekkel pedig elég komoly felfogásom van dolgokról..

dehát ezvan :P

köszönöm még 1x ;)

2010. jún. 28. 22:17
 5/11 anonim ***** válasza:
gumi + pharmatex + naptármódszer.. igy már tuti.. :)
2010. jún. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha mégis megpróbálnád elmondani neki. Maximum arra kérd meg, hogy a felét fizesse csak, a másik felét, meg a barátoddal közösen összdobjátok. Különben is 3 havonta kell megvenni, mondd a dokinak, hogy olcsóbbat írjon, nem kell 8000 ft-s gyógyszert szedned. Anyukád ha ellenzi, mondd meg neki nyugodtan, hogy ez a legbiztonságosabb módszer, és azért támaszkodsz rá, mert megbízol benne, és nincs önálló kereseted se. Mint szülőnek, támogatnia kell téged, ez az ő érdeke is. Ha végképp nem megy bele, akkor azt javaslom, amit előttem is írtak: gumi, hüvelytabletta, és naptárazás.
2010. jún. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm:) megoldom valahogy..:D csak kellenek az ötletek:$
2010. jún. 29. 12:14
 8/11 anonim ***** válasza:
16 éves gyereknek akkor sem kellene tabletta. 18 éves korodig használj gumit. Ha nagyon parázol, hogy kiszakad, akkor mellé vmi spermicid.
2010. júl. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sztem az első legyen még gumival, ne siesd el a tabit, nem azért mondom, én is 2 éve szedem, semmi bajom tőle, de ki tudja meddig lesztek együtt?(minden jót kívánok, nem azért írtam) jó gumit válasszatok, jó minőségűt és nem lesz baj, nem hiszem h az első alkalommal már olyan durván csinálnátok:D Anyukádnak mindenképp mondd el, ha szedni akarod, az is lehet h örülni fog h ilyen felelősség tudó vagy:) az úgynem fog menni, h te fizesd egyedül, zsebpénzből meg barátod(az írásodból veszem ki)

18/L

2010. júl. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

En is szedtem fogamzásgátlo tablettát 16 évesen. Anyum elvitt orvoshoz, hogy véletlenul se essek teherbe. Ugy teljesen nyugodt voltam. Szerintem beszéld meg vele. Es a tablettának nem lett mellékhatása, mert utána teherbe tudtam esni.


23 N

2010. júl. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!