Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van rá bármi mód hogy kiderülj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatallányka kérdése:

Van rá bármi mód hogy kiderüljön hogy tényleg szedte e a gyógyszert? Nekem egy jól megtervezett akciónak tűnik.

Figyelt kérdés
A barátom exe jelentkezett hogy állapotos,2 hónapja felrelepett vele újra a párom. Megbocsatottam neki de nem ez a lényeg. A lány állítólag fogamzásgátlót szedett és mellette lett terhes.
2018. dec. 29. 12:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez kellene valami bizonyíték is, ez bevett szokás a hülye pcsák köreiben, hogy terhességgel dobálöznak, aztán ha meglátod őket fél év múlva, nincs is hasuk.
2018. dec. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
1. Ez lehet abortusz miatt is, nem kell hozzá hazudni. Senki sem fog nekiállni egyedül gyereket nevelni.
2018. dec. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a pasid cseszte el. Gumit kellett volna húznia.
2018. dec. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"jelentkezett, hogy állapotos" A felét se hidd el. A félrelépő faszit meg dobd ki. Végleg. Ilyen egyszerű.


De hogy válaszoljak: Nem, utólag nem lehet igazolni hogy szedett-e fogamzásgátlót. Terhességi teszt viszont van a világon. Gyakorlatilag kijátszható, csak nem a ti miliőtökben.

2018. dec. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.

Valószínűleg úgyis szakítás lesz a vége.

A csaj azt mondta csinált tesztet és dokinál is volt.

Aki azt mondta neki előfordulhat gyógyszer mellett is a terhesség.

De szerintem erre nagyon kevés az esély... Főleg hogy 1x voltak együtt...

2018. dec. 29. 13:19
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi van?

A pasiddal minek jöttél össze ha úgyis szakítasz?

A csaj mondja hogy kicsi az esély a terhességre miután a doki meg a teszt is bizonyította (állítólag, én ezt kötve hiszem, sztem te is tegyél így)

Amúgy meg bajod neked semmi nem lesz belőle

2018. dec. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A szakításra azért gondolok hogy ha igaz a terhesség akkor én kiszallok a képből. Csak nem értem hogy jöhetett ez össze rendszeresen gyógyszer szedés mellett?
2018. dec. 29. 13:27
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Alapból ott kéne hagyd a pcsába, hogy megcsalt és még teherbe is b*szta az exét.... Van neked tartásod?
2018. dec. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég ha egy szemet kihagy v van egy hasmenése v antibiotikumot szed. Ez mind hatastalanitja a foggatlot. És igen elég 1szer együtt lenni. Másrészt én vissza se fogadtam volna a szemétládát
2018. dec. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérj tőle orvosi papírt. VAGX legalább egy tesztet
2018. dec. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!