Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

véletlenül elfelejtettem bevenni az új levélből az első szem fogamzásgátló.

Ekkor ciklus második napján jártam amikor még menstruáltam. majd a ciklus 5-6 napján együtt voltam párommal védekezés nélkül.


2018. dec. 29. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit ír az ismeretlen nevű gyógyszered betegtájékoztatója és miért nem azelőtt olvasgatod, hogy szexelsz?
2018. dec. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Lehetsz. És ha az vagy akkor a gyógyszerrel nagyon veszélyeztetve van a baba...
2018. dec. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de úgy is ha azóta rendszeresen szedem a gyógyszert? csak az az egy szem maradt ki.
2018. dec. 29. 11:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehetsz
2018. dec. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehetsz. Nem ártott volna ha van annyi eszed H ha már tudod H kimaradt akkor használtok gumit
2018. dec. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehetsz.
2018. dec. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sose fogom megérteni a gyógyszeres fogamzásgátlást, annyiprobléma van vele. Én a helyedben beszélnék a szüleimmel, aztán csinálj egy tesztet, reméljük negatív lesz
2018. dec. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7 akkor van vele baj ha valakinek nincs hozzá esze. Csomó dolog befolyásolja, de ha van egy csepp eszem akkor ha olyan valami történt (hasmenés,elfelejtettem bevenni....stb) akkor használok gumit. Le is van minden írva a betegtájékoztatóban + a dokit is lehet hívni.
2018. dec. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Már megint egy okos tóni aki nem olvassa el a betegtajekoztatot és utána reklamál hogy nem jó.. ha egyszer gyógyszert szedsz akkor figyelj is oda. Én pl naptárba beállítottam hogy pontban hétkor szóljon mert mindig akkor veszem be de azért a biztonság kedvéért be van állítva hogy végig este tízig kint legyen az üzenet hátha mégse veszem be pont hétkor mert éppen elfoglalt vagyok vagy ilyesmi. Általában az szokott lenni hogy be kell venned ugye egy teljes hónapon keresztül rendszeresen és utána már tuti vésett vagy. Ha elfelejtetted bevenni az egyik szemet akkor tizenkét órán belül be kell venned akár a következő másik napi tablettaval együtt is. És tíz napig ezután max védekezéssel lehet szex ez általában a gumit jelenti ha nem védekeztek a tíz napon belül akkor drágám igen nagy kockázatú terhesség is lehet a kis hulyesegedbol. Gratulálok! Én gyógyszer mellett lettem és úgy hogy anyum verhigitot kapott, igen az is befolyásolja a hatást valamint az antibiotikum úgyhogy azt se szedj vagy ha igen akkor gumiban szex!
2019. jan. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ekkor ciklus második napján jártam amikor még menstruáltam"


Tabi mellett nincs menstruáció, csak megvonásos vérzés..

2019. febr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!