Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye szerintetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye szerintetek?

Figyelt kérdés
Hát már vagy kb 5éve fogamzásgátlót szedek folyamatosan. Most szedtem antibiotikumot 1hétig,felfázás miatt.Addig is szedtem a fog.gátlót. Az alatt 1szer szexeltünk a pasimmal. Kivette időbe,mert mindig a kezébe élvez el. Azt mondta 1000% ,hogy nem ment el bennem. Szerintetek?

#fogamzásgátló #Antibioutikum
2018. dec. 24. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem ment el benned, kevés az esély, bár az előváladékkal távozhatott spermium. Majd kiderül. 2-3 hét múlva tesztelj.
2018. dec. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
De miért a kezére? Miért nem a melledre?
2018. dec. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Egyébkēnt elolvastam a tájékoztatóját a fog.gátlónak és az nem írja az antibiotikumot ,hogy csökkentené a hatását,csak hallottam róla azért kérdem.

Csak az epilepsziát írja,Hiv gyógyszereket,tüdő és magas vérnyomáskezelésére használt gyógyszereket,Hepatitis,gombás fertőzésekra hasznalt gyógyszerek,ja meg orbáncfű.ennyit ír antibiotikumot nem ír. Most akkor mi van?

2018. dec. 24. 22:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmi. Akkor nem volt rá hátassal.
2018. dec. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Olvastam az antibiotikum tájékoztatójá is az se írt róla semmit. Csak ,akkor miért mondják ,hogy csökkenti az antibiotikum a fog.gátló hatását? JÓ orvost elfelejtettem megkérdezni.
2018. dec. 25. 11:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert sok antibiotikum csökkenti. De nem mind.
2018. dec. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek tuti védett vagyok?
2018. dec. 25. 17:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem vagy terhes.
2018. dec. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Kellemes ünnepeket
2018. dec. 25. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!