Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet az oka?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Nem Jon meg à mensim pedig folyamatosan vedekezem ovszerrel es à fiu soha nem megy el bennem, egyszer sem szakadt ki az ovszer, a Mell fajasom majd nem teljesen elmult.. Elozo ket honapban 36 nap volt, most meg 40.edik napon tartok.. De emellett elegge stresszes az eletem, kulfoldre koltoztem, egyetemre jarok, rendszertelenek à napjaim, nem eszek normalis kajakat.. Es eddig soha nem volt pontos

19L


2018. dec. 24. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Elsőnek az étrendeden kellene változtatni, mert így a büdös életbe nem fog normális ciklusod lenni.

Másodsorban pedig egy normális ciklus kb 23-35 napon belül kell hogy essen. A te esetedben viszont a “ 40.-edik napon semmi” miatt elmennék a legközelebbi nőgyógyászhoz megbeszélni a problémákat. Itt valami súlyosabb hormonális gond is lehet a háttérben, netán valami a pajzsmiriggyel. Nem játszadoznék amíg ki nem derül mi van emögött, akármennyibe is kerül menj el. Én is külföldön élek, pont a napokban fizettem be egy 315 Frankos számlát röntgenre. Ez van, egyszer kell túlélni. A nőgyógyász pedig pont egy olyan dolog ahova rendszerint járni kell mindegy mennyire fáj kifizetni.

2018. dec. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszélj egy orvossal.
2018. dec. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Orvos
2018. dec. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most jott ki ver pisilesnel. Ezek utan is menjek El orvoshoz?
2018. dec. 25. 19:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ez most menstruáció, akkor ne.
2018. dec. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!