Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Azt hazudtam a szeretőmnek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hazudtam a szeretőmnek, hogy fogamzásgátlót szedek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Alkalmi kapcsolatom van egy férfival és amikor kérdezte én mondtam hogy szedek fogamzásgátlót. Azóta párszor voltunk együtt és emiatt nem védekeztünk. Elmondjam neki hogy valójában nem szedek? 20L
2018. dec. 17. 09:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég akkor szólni, amikor apa lett.
2018. dec. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Gyereket akarsz?

Ha igen folytasd..

Nem hiszem hogy egy alkalmi pasi felfogja vállalni.

Felelőtlen vagy!

24 L

2018. dec. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Először inkább gondolkozz el a baba nevén :).
2018. dec. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak gratulalni tudok !!
2018. dec. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

😭😭😭

Te nagyon hülye vagy.

Inkább mondd azt, hogy olyan gyógyszert szedsz, ami csökkenti a hatását, és gumit KELL húzni kiegészítésképp, mert nem akarsz gyereket. Aztán ku.rva gyorsan írass tablettát, és kezdj el imádkozni, hogy minél előbb megjöjjön, és elkezdd szedni.

Ha nem jön meg, akkor néma ku.ssban húzz el abortuszra. Van rá 40 ezred, ugye?

2018. dec. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez gerinctelenség volt felőled.

Azt hiszed h ha a nyakába varrsz egy gyereket, akkor felvállal téged, és kapcsolatban lehettek?

Felelőtlen vagy. Neked ennyi ésszel nem is szabadna még szexelned!

2018. dec. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Valószínű elfelejtheted örökre. Nagyon buta vagy!!!! N
2018. dec. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
98%
Mindenképp mondd el neki! Megérdemli annak a lehetőségét, hogy még időben lelépjen tőled és otthagyjon a fenébe. Csak szegény esetlegesen megfogant gyerek nem érdemli meg, hogy olyan anyja legyen, aki képes hazudni, csak hogy gumi nélkül bszhasson...
2018. dec. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
98%
csak akkor mond el neki, ha nem szeretnél gyereket. Ha át akarod verni, felcsináltatni magad, majd összejönni vele, megszülni és elválni, akkor hazudj tovább
2018. dec. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%

Ez még most is kérdés h elmond neki vagy sem?

Hát ez a minimum, de készülj fel h ezek után megszakítja veled a kapcsolatot mert átvágtad úgy h ő megbízott benned.Egy gyerek nem játék! 20 évesen lehetne már ennyi eszed.

Ha esetleg terhes leszel(ami esélyes) ne hidd azt h majd ezzel megfoghatod, és szerelembe esik.

2018. dec. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!