Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok, fogamzásgátlót szedek, egy hónapja kezdtem és az első levélből amikor kb 4darab volt hátra a párom belém élvezett, addig viszont használtunk kiegészítő védekezést, szerdán vettem be az utolsó gyógyszert és ma (szombaton) még nem jött meg, viszont barnás folyás van.

2018. dec. 8. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Ezt mi honnan tudjuk.
2018. dec. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a menstruáció első napján kezdted el szedni, akkor már védett vagy. Az első pár hónapban előfordulhat barnás vérzés, vagyis ez már a megvonásos vérzésed, nem vagy terhes.
2018. dec. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen az első napon kezdtem el szedni, és hiába a gyógyszer tájékoztatóban az van írva hogy az első szemtől véd, vártunk vele
2018. dec. 8. 08:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Elképzelhető
2018. dec. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet
2018. dec. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi pont a felesleges idegeskedés miatt vártuk ki az első hónapot. Azt a néhány szemet még kivárhattad volna és most nem kéne ide irogatni.

Egyébként én is szerdán szoktam bevenni az utolsó szemet és vasárnap szokott jelentkezni a vérzés. A 7 gyógyszermentes nap bármelyikén lehet a vérzés. Akár a hetediken is. Addig kár stresszelni magad, míg nem telik el a 7 nap. De szerintem nem leszel terhes.

N

2018. dec. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első szem óta védett vagy. A barna folyás normális a szünetben, mert innentől nem menstruációd van, hanem megvonásos vérzésed.
2018. dec. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!