Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mirabella 75/20-rol 75/30-ra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mirabella 75/20-rol 75/30-ra való atallas?

Figyelt kérdés

Most fogok fogamzasgatlot valtani mert a mirabella 75/20 mgos tabletta szedese kozben pecsetelo verzesem volt. A doktorno felirt ugyanilyen gyogyszert, de nagyobb hormonadaggal, 30mg.Meg het db szem van a regibol, azt beszedhetem, es utana 7 napos szunet, majd az uj gyogyszer? Vagy azonnal kezdjem el holnaptol?

A doktornő azt mondta hogy "ahogy szeretne.. " de szamomra azert ez komolyabb kerdes


2018. dec. 3. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a tájékoztatóban leírtak alapján járnék el.
2018. dec. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"A doktornő azt mondta hogy "ahogy szeretne.. " de szamomra azert ez komolyabb kerdes"


Nyilván azért mondta, hogy "ahogy szeretne", mert hatás szempontjából totál mindegy.


Három lehetőséged van:

1. Nem tartasz szünetet, hanem rögtön elkezded az új tablettát. Ekkor ki fog maradni a megvonásos vérzés, de áttöréses vagy pecsételő vérzés lehetséges.

2. Megvárod a megvonásos vérzést és az első napján elkezded szedni az új levelet.

3. Megtartod a 7 nap szünetet és 8. elkezded az új tabit.


Mind a 3 esetben a védelem folyamatos.

2018. dec. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Írja a tájékoztató. Olvasd el szépen...
2018. dec. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, arra lettem volna kivancsi, hogy a vedelem folyamatos-e mert arra a tajekoztato nem ter ki sajnos. De ezek szerint vedve vagyok
2018. dec. 3. 19:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Folyamatos. Bele van írva ez biztos.
2023. jún. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!