Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek így?

Figyelt kérdés
Iamna 75/30at szedek.1 év után most kezdtem újra a tabit.A menstruációm 5.napján kezdtem el szedni és a 9.tabletta után szeretkeztünk a párommal úgy,hogy el is ment bennem.A betegtájékoztató szerint a 7.szem után már védve vagyok kiegészítő védekezés nélkül is.(Normálisan szedem,úgyanabban az időben minden nap)A dokim fél-1hónapot javasolt

2018. dec. 2. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Nem megy a szövegértés a tájékoztató olvasása során?
2018. dec. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tirpák és haszontalan válaszokra várok.Feltettem egy kérdést,ha nem megy az értelmes és normális stílusú válasz nem kell ide írni.
2018. dec. 2. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

De ember... Mégis mi a kérdés?!


"A betegtájékoztató szerint a 7.szem után már védve vagyok kiegészítő védekezés nélkül is."

"A menstruációm 5.napján kezdtem el szedni és a 9.tabletta után szeretkeztünk"

2018. dec. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En meg inkabb azt kerdeznem es egyaltalan nem bantasbol, hogy ha a dokid minimum fel honapot javasolt akkor mert szartad le? Nem hiszem el hogy azt az egy hetet olyan nehez lett volna kibirni.... igen minden fogamzasgatlora ez van irva de basszus valaki meg a szedes kozbe is teherbe esik minek kockaztatsz?!
2018. dec. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!