Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi a teherbeeses valoszinu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oliviaa011 kérdése:

Mennyi a teherbeeses valoszinusege?!

Figyelt kérdés

Na szoval

Tegnap egyutt.voltunk a ferjemmel

Jo ideje nem.szedek fog.gatlot (libido miatt...)

Eddig ovszerrel vedekeztunk

De ki is ment a fejembol h elfogyott.aztan ugy.sikeredett h belem ment el.

A menszes naptaram 16 napot ir kov.verzesig...szoval most termekeny idoszak van..

Aktus utan bevettem 1 fog.gatlot.

Nemtudom h be e szedjem a tovabbiakat.

Okoskodok kimeljenek.

Koszii


2018. nov. 22. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Esélyes lehet a fogantatás. De 50% ra tenném ami azért számottevő!

A normál fogamzásgátlód ilyenkor semmit sem ér! Mert annak a hatásmechanizmusa teljesen más mint az eseményutáninak.

Mivel még nem telt el 72 óra az aktustól számolva. Ezért azt javasolnám. Hogy még ma vagy max holnap menj el a nőgyógyászhoz és írasd ki. Ez a legbiztosabb. Eseményutánit egy évben max 2x szedhetsz mert az egy hormonbomba! De azzal számolj,hogy ez igen csak megzavarhatja a hormon háztartásod. De ezt a dokid úgy is el fogja mondani.

2018. nov. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Aktus utan bevettem 1 fog.gatlot.

Nemtudom h be e szedjem a tovabbiakat.

Okoskodok kimeljenek.


Nyugodtan töröltetheted, még mindig nem értem minek vettél be egy sima antipricctabit utána. Magad se érted szerintem. Meg hogy minek szednéd tovább. Azt előtte szokták szedni, nem visszamenőleg hat. De okoskodód kíméljenek. Oké Oli.

2018. nov. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ő... Minek vettél be fogamzásgátló tablettát? :'D Az ilyen ostobák tényleg ne szaporodjanak.
2018. nov. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!