Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem lehet így baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehet így baj?

Figyelt kérdés
Ma feküdtünk le először nem sikerült átszakítania mert fájt és abba hagytuk óvszert használtunk viszont megujjazott és nem tudom,hogy előváladékos lett e a keze mert magához nyúlt de nem biztos a 7-edik napon vagyok a ciklusommal 2 napja múlt el a menzeszem.Szerintetek?
2018. nov. 7. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyooooon pici esély van. Szinte elényésző. Nyugodj meg
2018. nov. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Ha ennyire rágörcsölsz ne szexelj.

Előváladékos kéztől nem sok mindenki esett még teherbe, máskülönben eső helyett gyerek potyogna az égből, annak az ujjnak nagyon szándékosan spermásnak kellene lennie ahhoz...

2018. nov. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nagyon stresszelek ilyeneken
2018. nov. 7. 18:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól nem leszel terhes. Viszont a fájdalomnak nem feltétlenül van köze a szűzhártyához. Azon ugyanis eleve van lyuk, átszakítani nem nehéz.
2018. nov. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem.Köszi
2018. nov. 7. 20:11
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom most akkor,hogy meg van e a szűzhártyám m1 már így nem vagyok szűz?
2018. nov. 7. 20:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha bedugta, akor nem vagy szűz. A szüzesség és a szűzhártya megléte nem függ össze. Van, akinek csak szüléskor szakad át a szűzhártyája. Más meg eleve anélkül születik.
2018. nov. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi
2018. nov. 7. 21:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!