Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 11-30kor vettem be fog....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11-30kor vettem be fog. Gátlót és most 14-45kor volt hasmenésem. Nem sokáig tartott csak 1szer kellet kimennem de az híg volt. Szerintetek vegyek be egy másik tabit is?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm!
2010. jún. 25. 14:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
biztos ami biztos alapon ja
2010. jún. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

egyél narancsot, és igyál rá tejet!

vagy b*szasd inkább a segged lukát, onnan nem eshetsz teherbe.

2010. jún. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson. Ótejóég, mondd, hogy nem múltál még 16 se.
2010. jún. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Most miért kell ilyen beszólásokat írni?22 vagyok és a hülye válaszokran em vagyok kíváncsi.Aki csak ilyeneket tud ne is írjon...
2010. jún. 25. 14:56
 5/13 anonim ***** válasza:
14:54 vagyok. NE VEGYÉL BE ÚJABB GYÓGYSZERT. Hacsak nincs a betegtájékoztatóban, hogy két órával hasmenés után be kell venni még egy szemet. Azért kérdeztem hány éves vagy, mert nem gondoltam, hogy 22 évesen ez még nem nyilvánvaló. Egy tizenévestől még elfogadható, ha nincs tisztában ilyesmivel, de könyörgöm, te már érettségizett ember vagy, egyetemista vagy dolgozó vagy ilyesmi. Eh.
2010. jún. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

fel nem foghatom, hogy miért jó a fogamzásgátló. a nemibetegségektől nem véd, csak hazateszi a hormonháztartást.

a kondom a barátod!

2010. jún. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
15:03: próbáld ki egyszer a gumi nélküli dugást. Nagyságrendekkel élvezetesebb mindkét félnek.
2010. jún. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne vegyél be másikat!

15:03 - Gumi nélkül sokkal jobb a szex...

2010. jún. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
fujj mit gusztustalankodsz itt ilyen hígfosásokkal? olvasd el a betegtájékoztatót le van írva mikor mit kell tenni. ne minket sokkolj már a mondvacsinált "problémáiddal"
2010. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hm...úgy látszik régen voltam már fenn mert annó normális emberek voltak itt akik normális választ tudtak adni.Akinek meg gusztustalan a kérdés az ne nézzem eg és nem kell írni.Sok a bunkó manapság...Tisztelet a kivételnek.(akikből kevés van...)
2010. jún. 25. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!