Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért vagytok azon úgy kiakadv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok azon úgy kiakadva, hogy ha valakik védekezés nélkül szexelnek?

Figyelt kérdés
Olvasgattam pár kérdést, és nem hiszem el hogy Ti soha nem szexeltetek védekezés nélkül, főleg fiatalok.
2018. nov. 6. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

En a csinal mindenki amit akar elven mukodok. Felolem aztan csinaljak megszakitassal, az en eletem semmit nem valtozik ha terhes az illeto.


En se ertem mit haborognak sokan olyasmin ami semmi impact... Nem ugrik be a magyar szo ra.. Semmi behatasa az ember eletebe.

2018. nov. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Felőlem mindenki azt csinál amit szeretne, de én nem fogok se a popsimba, se a puncimba beengedni olyan férfinek a farkát, akit nem ismerek. Ha tudom, hogy nincs baja, akkor oké. De egy alkalminál, amikor először láttam, nevét se tudom, nem. Nekem is sokkal jobb gumi nélkül, de annyit nem ér meg hogy elkapjak valamit. Sz.pni se mindig sz.opk alkalmiban, pedig imádom. Megteszek azzal, akit ismerek... A csók pedig kizárt!!!! Tablettát szedek, attól nem félek, hogy abortuszra kellene mennem.
2018. nov. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki idejön rinyálni, hogy nem vette be, nem húzta fel, megszakított, stb, akkor viselje el azt, hogy leidiótázzák. Mert az. A biztonságos szex mindenkinek önmaga felelőssége és érdeke

De ha képtelen arra, hogy bogyót szedjen, vagy gumit húzzon, akkor ne jöjjön ide rinyálni, hogy “jaj lehetek terhes?”

2018. nov. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok miatta kiakadva. Mindenkinek a maga dolga,hogy rontja el az életét. Ez esetek többségében az a felháborodás okát képezheti:

-nem kívánt terhesség

-nemi úton terjedő betegség.

Ezek nem egy nagyon klassz dolgok. Csupán a legtöbb ember nem érti,hogy mégis ha van lehetőség a biztonságos szexre,akkor miért csinálnak hülyeséget? Mert ugye ha megtörténik a baj és pl terhes lesz a lány,akkor meg megy a sírás rívás ugye.

2018. nov. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
2. vagyok. Hozzátéve én nem válaszolok ilyen kérdésekre. Ha valaki velem erőlteti, hogy gumi nélkül csináljuk, azon vagyok felháborodva vagyis inkább helló van. Felőlem ok, mutasson egy full tesztet, ami friss. Mehet, nekem is sokkal jobb.
2018. nov. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
Én azon vagyok kiakadva, hogy mindenki szexel, úgy általában. Mi a ***-szal tudnak ők többet, mint én. Mindig jön a duma, hogy "előbb magadat tedd rendbe, majd jönnek a csajok". Francokat. A csajok között is van egy csomó sérült, nekik mégis mindig jut szex. K**va érdekes.
2018. nov. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
6, egy nőnek mindig könnyebb fszt találni, mint egy férfinek puncit. "előbb magadat tedd rendbe, majd jönnek a csajok". Külsőleg.... nézd, engem nem érdekel valaki milyen sérült "lelkileg", ha jól néz ki. A neve se érdekel és bejön, akkor dugunk és helló. Nem kell a személyisége, hogy érdekeljen. A kapcsolat más, a dugás más. Ha szexre se találsz nőt akkor igenis veled van a gond. Külsővel.
2018. nov. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, soha nem szexeltem még védekezés nélkül. Főleg nem fiatalon.


Az meg nem érdekel, hogy más mit csinál, maximum azon akadok ki, ha nem védekezik az illető, majd ide jön gyikre kérdezgetni, hogy most mi lesz.

2018. nov. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Ha szexre se találsz nőt akkor igenis veled van a gond. Külsővel."


Nincs gond, csak kapcsolatot szeretnék. De amúgy szexre is művészet találni.

2018. nov. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

" Ti soha nem szexeltetek védekezés nélkül, főleg fiatalok."


Hát képzeld el, nem. Pedig elég fiatalon kezdtem el szexuális életet élni (15 voltam), de meg sem fordult a fejemben (és a barátom fejében sem!!!), hogy védekezés nélkül kezdjek neki.

Akkor fordult elő olyan, hogy nem fordítottunk rá akkora hangsúlyt, mikor stabil kapcsolatban nem akasztottuk volna fel magunkat, ha jön a gyerek.

2018. nov. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!