Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1 hónap fogamzásgátló kihagyása?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónap fogamzásgátló kihagyása?

Figyelt kérdés

Lyndinettet szedek már 3 éve, eddig egyszer volt egy több hónapos kihagyásom, semmi gond nem volt akkor sem, időre megjött időben elment nem zavarta össze a hormonjaimat. Most az élet úgy hozta, nem szüksegből szedtem az elmúlt 1 hónapban, majd mielőtt a következő levelet el kellett volna kezdenem, elutaztam 2 hétre külföldre, a tablettát elfelejtettem magammal vinni, valószínűleg azon okból, hogy tudtam, nem muszájból szedem, kiment a fejemből. Nem is volt gond, most viszont újra kéne kezdenem, már okkal szedném, de így csak 1 hónap maradt ki. Az érdekelne, mennyire teszek magammal rosszat, ha a következő menstruáció első napján újrakezdem szedni? Nőgyógyászhoz 3 hét, mire időpontot kapok, plusz ha nem muszáj, ezért ott, a magánrendelésen nem hagynék ott sok10ezret, mikor amúgy nem időszerű a jelenésem...

előre is köszönöm :)


2018. okt. 29. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szivesen
2018. okt. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem jó a szervezetednek, hogy néha kihagyod, aztán ismét elkezded. Vagy szedd normálisan, vagy hagyd abba.
2018. okt. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem figyeltél :) ahogy îrtam is egyszer már volt több hónapos kihagyásom, konkrétan majdnem fél év, mivel felesleges lett volna szednem, akkor minek váltsam ki, annyira nem olcsó hogy ok nélkül szedjem. Most pedi elutaztam, csak akkor vettem észre hogy végül nem vittem magammal, mikor újra kellett volna kezdenem, így másfél hét kihagyás lett volna végeredményben, nem akartam magammal kicseszni, plusz a ciklus kellős közepén tényleg nem szerencsés elkezdeni. A kérdésem arra irányult, hogy akkor most oldjam meg másképp a védekezést, és akkor már tartsak 3 hónapnyi szünetet, ha már egyet kihagytam, vagy felesleges, tapasztalatra voltam kíváncsi, mivel jómagam (még jódarabig) nem vagyok orvos, nem csináltam még ilyet, mire orvoshoz bejutnék pedig eltelik 3 hét, amikorra ismét 1 hónap maradna ki.
2018. okt. 30. 09:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyeltem én. Szerintem nem érdemes újra elkezdeni. Pár hónapig hanyagold.
2018. okt. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!