Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgatlo szoptatas alatt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzasgatlo szoptatas alatt?

Figyelt kérdés

Na szoval az elso levelnel tartok azaliat szedek. Mellkasi fajdalmaim vannak ill. Nehezlegzes.. szerintetek is hagyjam abba azonnal?

Gondoltam pharmatexre valtanek.

Szerintetek nagy lehet a baj mar a tunetek alapjan? Nagyon felek.. sokszot rosszul leszek ,es megijedek hogy mi lesz a kisbabammal ha egyszer csak elajulok.

Tegnap ota nem szunik ez a mellkasi nyomas,fajdalom.

Lehet csak panikolok?


2018. okt. 28. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is azaliat szedtem anno szoptatás alatt. Ha ilyen tüneteid vannak sztem fordulj orvoshoz mielőtt baj lesz.
2018. okt. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj el orvoshoz
2018. okt. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen tüneteid vannak, akkor hagyd abba és fordulj orvoshoz!

A Pharmatex csak akkor jó, ha nem lenne baj, ha mégis besikerülne a kistesó. Egyébként mi a baj a gumival?

2018. okt. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szoptatás alatt szedhető tabletta nem növeli a trombózis vagy az infarktus rizikóját. Szimplán pánikolsz. De nyilván ha nnyire nem bírod, mert így rettegsz tőle, akkor nem kell szedni.
2018. okt. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!