Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menzesz megjövetele után 72...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menzesz megjövetele után 72 órás tabi?

Figyelt kérdés
Tegnap este védekezés nélkül feküdtem le a barátommal. Elélvezés előtt kihúzta, de mivel nem akartam kockáztatni, felirattam egy esemény utánit. Azonban 2 nap késés után ma megjött nemrég. Vegyem be a tabit, vagy a menzesz úgymond kimos belőlem mindenféle letapadt spermát, ha egyáltalán már megtapadt, vagy inkább vegyem be így is?
2018. okt. 12. 11:50
 1/4 anonim válasza:
69%

Hívj fel bármely nőgyógyászt, (kerületi rendelés) bármi, és kérdezd meg telefonon. Még az asszisztensnő is hitelesebb választ tud adni, mint mi.


(Amúgy én bevenném, mert mensi alatt is lehet teherbe esni.) Akkor pedig, 72 órán át így is.) de ilyet mindig orvostól kérdezz. Nyugodtan telefonálj.

2018. okt. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
En is bevennem. Mensi alatt is teherbe lehet esni, csak joval kisebb a lehetosege.
2018. okt. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Nem venném be. Csekély az esély. Nyilván nem nulla. De emiatt nem cseszném szét a szervezetemet. Ovuláció idején is csak kb 15% esély van. A ti esetetekben meg elélvezés sem történt. A menstruáció egyébként nem tudja kimosni a dolgokat, mert az a méhnyálkahártya távozásának folyamata. A megtermékenyülés pedig a petevezetékben történik. Kicsit legyél jobban képben a saját szervezeteddel, ha már szexelsz.
2018. okt. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem venném be. Tök feleslegesen mesterséges hormonokkal bombáznád a szervezeted.
2018. okt. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!