Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tabi bevétele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabi bevétele után pár nappal erős vérzés normális?

Figyelt kérdés
Egy hete hagytam abba a menstruálást, az utolsó mensis napomon kiszakadt az óvszer, és be kellett vennem egy esemény utáni gyógyszert. Rá 4-5 napra, regel nagyon erős vérzésem volt (van) és kicsit meg vagyok ilyedve... már a mensim is fura volt egyébként, mert utolsó nap, mielőtt megtörtént a baleset, azelőtt is eléggé vérzett még, pedig az már az utolsó mensis napom volt, olyankor már csak barnás folyád szokott lenni, és a hasam is görcsölt picit alul..
2018. okt. 12. 08:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja es most is gorcsol, es a verben valamilyen daabkak voltak amik mensinel is szoktak lenni
2018. okt. 12. 08:14
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez lehet mennyakrak? Mert a tabletta elott is gorcsolt meg fajt a hasam, es eros volt a verzes
2018. okt. 12. 08:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a tabletta lényege,hogy beveszed és megjön pár napra a menziszed,de nekem azért olyankor nem volt erős vérzésem.Olvasd el a gyógyszer papírján a lehetséges mellèkhatásokat.
2018. okt. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bármi normális az elkövetkezendő fél évben. Ez egy hatalmas adag hormon.
2018. okt. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!