Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így is hat a fogamzásgátló? Sos

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így is hat a fogamzásgátló? Sos

Figyelt kérdés
átolvastam a betegtájékoztatót de nem találtam róla semmit. tehát a kérdésem az lenne hogy pontosan 24 óránként kell bevenni? a suli miatt általában 7kor szoktam bevenni viszont hétvégén kéőbb szoktam felkelni. 8- fél 9 körül. ez mennyire jelent gondot? ez ez első alkalom és nagy zavaromban az orvostól elfelejtettem megkérdezni. tudnátok segíteni?
2018. okt. 7. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Lévén, hogy a szer biológiai felezési ideje elég nagy, a szérum-koncentrációt alig befolyásolja 2-3 óra csúszás ;-)


S.O.S... Uton a pasid? :D

2018. okt. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig a betegtájékoztatóban részletesen le van írva.


Általában az első héten 12 óra csúszás ami biztonságos

2. héten ha kimarad teljesen (tehát 24 óra) sem okoz gondot

csak ezt nem rendszeresen szabad elkövetni


Az 1-2 óra meg nem számít semmit, az mindig belefér.

2018. okt. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit szedsz! Ha kombinált tabit (ösztrogén+progeszteron), akkor pár óra csúszás néha nem probléma. Persze ne össze-vissza szedd!

A csak progeszteront tartalmazó szerek (minipillek) esetén azonban nem megengedett a csúszás!

2018. okt. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!