Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 10.-én lesz peteérésem, kb....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10.-én lesz peteérésem, kb. 7.-én jön haza a barátom és szeretnék lefeküdni vele. Biztonságos lehet így?

Figyelt kérdés
Hallottam h a pharmatexet megszakítással biztonságosan lehet alkalmazni a veszélyes napokon is akkor gumival együtt úgy h belémélvez biztonságos.
2008. nov. 4. 19:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
hm nem tudom de sztem olvasátok el legalább 2szer a kérdést és csak aztán válaszoljatok mivel oda írtam hogy a szabad a szerelem nap csak annyit jelent legalábbis számomra hogy nem kell annyira feszültnek lennem és elég csak az egyik védekezési mód. de mindenképpen használnék legalább egyet...és nem nem bízok meg annyira a kúpba hogy egyedül csak azzal védekezünk csak még igy is van kis aggodalmam mivel nem nem fér bele a jelenlegi életembe egy baba...
2008. nov. 5. 16:25
 12/15 A kérdező kommentje:
a megszakításos védekezés meg azért sem alkalmazható nálunk mivel nem vagyunk éppen tapasztaltak még és a párom hamar elsül...és hát egyikünk se lenne nyugodt ha véletlenül benne tenné...
2008. nov. 5. 16:28
 13/15 A kérdező kommentje:
Mehetek nőgyógyászhoz ha előte nap pharmatexetet használtam?
2008. nov. 5. 17:13
 14/15 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ezt nem írtad sehol, legalábbis én nem találom!
2008. nov. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
azt irtam h azzal is szóval nem azt h én megszakítással védekezek 4 hónapig azt hittem terhes vagyok ugy h közbe megjött és volt 2 nega teszt szted merném? akkor amugy csak gumit használtunk azért akarok valami + dolgot...
2008. nov. 5. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!