Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a szervezetem hozzászokott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szervezetem hozzászokott a fogamzásgátlóhoz, attól még véd?

Figyelt kérdés
Két éve szedek fogamzásgátlót,soha nem volt gond,most azonban még volt vissza 11 szem,amikor gyenge barnázás jelent meg. Még mindig van vissza két szem gyógyszer, még mindig barnázok. Most történt először ilyen. Ugyanúgy véd a gyógyszer ? Írt ki másikat a nőgyógyász,de azt csak azután kezdem el szedni,mikor ezt már befejeztem. Vasárnap jön a barátom,ugyanúgy védve vagyok a mostani fogamzásgátló által? Vagy ez azt jelenti,hogy nem véd megfelelően? Ezt elfelejtettem megkérdezni a dokit. Egyébként most cypromixet szedek. Vasárnap fejezem be ezt a levelet.
2018. okt. 5. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Hozzászokik ? Annyira hogy ne védjen? Nem hinném. Egyébként nem fogamzásgátlót szedsz, hanem egy tüneti kezelésre felírt gyógyszert, aminek van fogamzásgátló hatása is.
2018. okt. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Véd rendesen, hiszen minden szemet a megfelelő időben vettél be.
2018. okt. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%
Á nem nem véd ,szerinted??! Poénból fogamzásgátló a neve vagy mi??!!
2018. okt. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!