Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milligest fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milligest fogamzásgátló mennyi idő után hat?

Figyelt kérdés
Az a problémám, h én eddig mercilon tablettát szedtem , de mivel össze vissza lettem beteg a végén már igy hol abba hagyatm aztán újra szedtem és végül az orvos tanácsára abbahagytam 1 hónapra (de előtte 2 évig szedtem)tehát nem szedtem májusban , és mikor megjött 2 hete azóta szedem de viszont nem védekeztünk a barátommal.így h csak 14 dbot szedtem be kb gond lehet??
2010. jún. 23. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Az van minden fogamzásgátlóra írva, hogy ha a menses első napjától szeded( és nem volt semmi gond, hányás súlyos hasmenés) akkor 1 hét után már véd!
2010. jún. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt szedtem régen, úgy emlékszem, kb az 5.-6. szem környékén feküdtünk le először gumi nélkül és nem lett semmi gond.
2010. jún. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bírom, mikor utólag kérdezi mindenki, hogy gond lehet-e. Előbb is gondolhattál volna erre. A tájékoztatóját nézd meg, első naptól, vagy első héttől védeni szoktak már, de sokan kivárják az 1 hónapot is. Elvileg nem lesz gond.
2010. jún. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jogos! igy 25 éves fejjel előbb is eszembe juthatott volna :( de köszönöm szépen a válaszaitokat!akkor elvileg hat már.köszönöm!

szép napot nektek!

2010. jún. 23. 13:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a 14. szem után voltatok együtt védekezés nélkül, már hatnia kell addigra. tuti 1000%-os biztonsági okokból szokták kivárni a levél elfogyását. De ezek az újabb szerek már elviekben az első szemtől hatnak, ha a menstruáció első napjától szedi őket valaki.
2010. jún. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi , köszi, köszi:)remélem igazad van!
2010. jún. 23. 15:37
 7/8 anonim ***** válasza:
szégyen ha 25 évesen ilyen figyelmetlen vagy... még azt mondom egy 15-16 éves lány kérdezi ez, de rád nézve ez szégyen!
2010. jún. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jézusom te gondolom nem 25 vagy hanem 45!! kímélj meg kérlek a hegyi beszédtől.egyébként is ez az oldal nem azért jött létre h hülyeségeket irogass, meg leba......d a másikat, m akkor legközelebb inkább elmondom anyámnak otthon , sztem azért van ..h bárki tehessen fel kérdést amit otthon nem szeretne, és okos válaszokat vár , nem pedig kommenteket!
2010. jún. 24. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!