Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő a beágyazódás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő a beágyazódás?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
én 1-2 perc alatt beágyazok
2010. jún. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
3 nap.. miért??
2010. jún. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elöbb nem tud?
2010. jún. 22. 22:48
 4/8 A kérdező kommentje:
Vettem be 72órásat, jó időbe. de attol még félek.:S
2010. jún. 22. 22:49
 5/8 anonim ***** válasza:
bevetted.. ne parázz már.. és ne irj 5465654 kérdést..
2010. jún. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

A megtermékenyült petesejt a méhfalba ágyazódik a megtermékenyülést követő 6 órán belül. Legalábbis mi még így tanultuk biológiából.


A 72 órás tabit 72 órán belül kell bevenned! Persze fontos tudnod, hogy ez is egy brutális atombomba a hormonháztartásodnak, persze az abortusznál még mindig jobb.


De nem tudom, hogy ezt miért nem a nőgyógyászodtól kérdezed meg!!!

2010. jún. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A megtermékenyítéstől is függ a beágyazódás.Ha nem azonnal az aktus alatt történik meg,mert pl. épp akkor nincs érett petesejt,akkor akár 2-3 nappal később is bekövetkezhet,mert a spermiumok addig életképesek.Aztán elindul a méhbe,ez még 5-6 nap,de lehet,akár egy hét is,maga a beágyazódás pedig még eltarthat,akár 3 napig is. Ezért érdemes az aktus után kb. 14 napnap vagyis két hét után csinálni az első terhességi tesztet,mert csak beágyazódás után kezdi el termelni a szervezeted a HCG hormont és ezt mutatja ki a vizeletedből a teszt.
2010. jún. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt megtaláltam röviden leírva,amit az elöbb elmondtam.De ha rákeresel a google-ben,akkor rengeteg adatot találsz erről.


[link]

2010. jún. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!