Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha 17. mapja szedek fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 17. mapja szedek fogamzásgátlót (Sensonette) akkor már lehetek együtt a párommal?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert az orvos nem mondott semmit, hogy mikortól és az oldalt olvasva itt többen azt mondják,hogy igen többen azt, hogy nem...köszi a válaszokat:)


bunkók,parasztok ne írjanak:P


2010. jún. 22. 21:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én ezt a 2 hetet nem is értem.A tájékoztató szerint vagy azonnal véd,ha a menstruáció első napjától szedi valaki vagy pedig,ha később kezdi,akkor 7 napig kell mellé még óvszer.Ha már nem a tájékoztató szerint csinálja az ember,akkor szinte mindegy,hogy kinek hisz.A többi szájhagyomány,aztán vagy igaz vagy nem.
2010. jún. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Na igen:D én is azért kérdeztem itt mert elvileg akkor már a 7.nap után lehetne max máshogy nem akkor kihúzós módszerrel
2010. jún. 22. 22:10
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt írta fel az orvos, mindent elmagyarázott, és azt mondta, első naptól kezdve véd. Tulajdonképpen mensi alatt nem igazán csináltuk a párommal, tehát abban benne van 7 nap, amit az átlagos fogamzásgátlóknál is várni kell.
2010. jún. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Legelső vagyok:

Én is az 1. nap kezdtem el szedni, a doki 7 napot mondott hogy utána már biztosra mehetek :)

Végigszedtem a 21 tabit és aznap már nem birtuk tovább :D És nem lett semmi probléma, már 2 éve szedek gyógyszert, váltottam is közben :)

2010. jún. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!