Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kérhetek olcsóbb, DE ugyanolya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetek olcsóbb, DE ugyanolyan hatásos gyógyszert, vagy a kettő üti egymást?

Figyelt kérdés

szeretnék fogamzásgátlót feíratni és megbeszéltem a barátommal, hogy közösbe fizetjük. viszont sem ő, sem én nem szeretnék havi 4-5ezreket gyógyszerre költeni. nőgyógyásztól kérhetek olcsóbb gyógyszert, de olyat, ami ugyanúgy megvéd a terhességtől?

18/L


2010. jún. 22. 18:49
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és olyat, amitől nem leszek tele pattanással és nem fogok bundát növeszteni és elhízni sem :) létezik ilyen? :)
2010. jún. 22. 18:50
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudok olyanról,ami havonta kerülne 4-5 ezerbe,az 5-6 ezres tabik 3 hónapra kerülnek ennyibe és a doki is általában ennyit ír fel egyszerre,mert jobban megéri.

Hogy neked melyik fog beválni,azt senki nem tudja előre a dokid sem.Ha érzel mellékhatást,akkor szólni kell és váltani.

2010. jún. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én havi szinten veszem meg, igy amit én szedek 1630 ft havonta.
2010. jún. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm. azért mondtam a 4-5öt, mert egy ismerősöm érzékeny volt az olcsóbb tabijára és 12000ért írtak fel neki 3 hónapra...én azt kicsit sokallom.
2010. jún. 22. 18:59
 5/8 A kérdező kommentje:
lehet havi szinten is? azt hittem, hogy csak 3 hónapra ad receptet és akkor egyszerre kell megvenni mind.
2010. jún. 22. 19:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha három havira ad receptet,akkor is kiválthatsz belőle egy havit,de ha egy havit ír,akkor nem kaphatsz 3 havit a gyógyszertárban.Ezért érdemes 3 havit egyszerre,hogy ha később lesz pénzed,ne kelljen megint iratni.

Az 5-6 ezres (3 havis) tabik is jók nem kell 12 ezerért venni.

2010. jún. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az ár, és a hatékonyság nem függ össze. A jól ismert márkanevet, meg a csicsás dobozt fizeted meg, a cucc benne kb ugyanaz, elvégre minden fogamzásgátló ugyanazon az elven működik.

Amit én szedek (Sensonette) az 4900 3 hónapra, és semmi gond nem volt még vele.

2010. jún. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. jún. 22. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!