Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ebben ez esetben féljek vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben ez esetben féljek vagy ne aggódjak miatta?

Figyelt kérdés
Kicsit több, mint fél éve szedek fogazmásgátlót (Yasminelle) és a második héten vagyok. Hétfőn a párommal lefeküdtem, de kedd este 8-kor (a megszokott időben) elfelejtettem bevenni a tablettát és szerda délelőtt fél 10-kor jutott eszembe és bevettem. Szóval már letelt a 12 óra. Ebből lehet baj, hogy hétfőn volt szex?

2018. aug. 29. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Enis igy jártam nálunk vasárnap volt aktus. De hétfői adagot elfelejtetem bevenni, 2 hétbe vagyok persze azóta már pótoltam a ki maradt gyógyszert betegtájékoztató szerint enis parázok a terheségtől.
2018. aug. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A 2. héten van a legkevesebb esély. Csinálj egy tesztet 2-3 hét múlva.
2018. aug. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

Fél éve szeded, de a betegtájékoztatót még egyszer sem sikerült elolvasnod?

Még akkor sem, mikor tényleg szükség lenne rá? Ugyanis le van benne írva.


"egye be a kihagyott tablettát, amint az eszébe jut, még akkor is, ha ez két tabletta egy időben történő bevételét jelenti. A következő tablettákat a szokásos időben vegye be. A terhesség elleni védelem nem csökkent, nem szükséges kiegészítő fogamzásgátló módszer alkalmazása."


Őszintén mondd már meg nekem: miért nem lehet elolvasni? Miért egyszerűbb egy kérdést kiírni erről, mint elolvasni a HIVATALOS papírt, amiben biztosan nem írnak hülyeséget?

2018. aug. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadó: miért kell velem így beszélni? Elolvastam, csak valamiért szeretek biztosra menni hogy lenyugtassam magam. Bocs.
2018. aug. 29. 23:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért hogy beszéltem veled. Csak szeretném érteni más emberek logikáját. Ha valami fekete-fehéren le van írva, akkor miért kell róla kérdést kiírni?

De a választ megkaptam, kössz. És te is megkaptad a választ, úgyhogy szívesen.

2018. aug. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem megjött! :)
2018. szept. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!