Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett be lehet venni ezt a gyógyszert?

Figyelt kérdés
Mindig este szedem a fogamzásgátlót. (11,5 órája) Ma hasmenésem van. Valaki mondta, hogy Lopediumot nem lehet bevenni. Sajnos ma halaszthatatlan vizsgám lesz, így muszáj lenne bevennem egyet. A tájékoztatóban nem ír erről semmit.

2018. aug. 29. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon szükséges be kell venni! Főleg hogy ha reggel veszed be akkor semmilyen hatással nem lesz az esti gyógyszerre két gyógyszer között kb három óra kell eltelnie bevételnél de ez tökéletesen meg van! 🙂 Csak az antibiotikum van hatással rá hatastalanitja. Gyógyszertári asszisztens vagyok szóval.. hajrá! 😉
2018. aug. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! Két hete kezdtem el szedni a fogamzásgátlót, még kezdő vagyok. :) igen, azt tudom, hogy az antibiotikum borítja fel sajnos.
2018. aug. 29. 08:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az orvosod!! El is hiszed a kommentelőnek amit ír ,hát gratulálok!! Ki tudja ki válaszolt neked!!
2018. aug. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és írhat akármit,hogy ki ő. No én meg ügyvéd vagyok. Elhiszrd?
2018. aug. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!